Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Immobilizer - subaru impreza. Możliwość wymiany tylko przewodu?

mtal 26 Oct 2006 23:16 2920 10
    mtal
    Level 12  
    Witam mam problem w moim subaru impreza 1995 posiada on immobilizer z dotykowym nadajnikiem. problem jest w tym iz mam tylka jeden nadajnik który juz udalo mi sie zgubic i szczesliwie go znalazlem, pytanie brzmi czy jest mozliwosc wymiany tylko przewodu z odbiornikiem i nadajnika z pozostawieniem centralki lub czy i gdzie moglbym zdobyc schemat immobilisera TILLY KBA 9520 wtedy nie mial bym problemu z wymiana calego zestawu z gory dziek za odpowiedzi
    bartek_p
    Level 31  
    Najprościej jest rozebrać wszystko i po kabelkach dojść co gdzie połączyć. Pewnie żadnej filozofii nie ma, kup nowy immo i zdejmująć stary załóż nowy.
    +,-,stacyjka, drzwi,blokada.
    Tak jest najprościej
    mtal
    Level 12  
    i tutaj jest problem bo ktos ktoto zakladal jescze w niemczech zadbal zeby maksymalnie utrudnic identyfikacje, juz probowalem i żeby być wszystkiego pewnym musialbym wycągać deskę ale dzieki za zainteresowanie schemat jednak by mi to ułatwił pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    MARKY266
    Level 16  
    Nawet najlepiej skrosowana instalacja jest możłiwa do odróżnienia,nawet gdybyś miał wszystkie przewody czarne-a miałem taką sytuację wczoraj w Mondeo -immo transponder na 3 obwody-demontaż zajął mi 40 minut,dobrze zobacz na wiązki a napewno zlokalizujesz"ciało obce".

Pozdrawiam

Ps:Norbert -dzięki za schematy.
    bartek_p
    Level 31  
    Weź chwyć za kable od tego dotykowego nadajnika i po nitce do kłębka.... A że pół auta trzeba rozebrać to znaczy że ktoś się przyłożył do montażu poprostu.
    Jak bedziesz zakładał nowy to idź w jego ślady bo to dobre jest.
    mtal
    Level 12  
    Chłopaki mam jeszcze pytanie moze glupie ale po co dwa minusy mam przy imobiliserze??
    bartek_p
    Level 31  
    Może napisz co to za immo??
    mtal
    Level 12  
    w pierwszym poscie napisalem wszystko co odczytalem z obudowy jest zamontowany nadal w samochodzie i przerywa cztery obwody wchodzi do niego 11 przewodow osiem to przerwy +,- i jeszcze jeden - i nie wiem jeszcze w jakim celu
    bartek_p
    Level 31  
    A jesteś pewnien że to nie + po stacyjce??
    mtal
    Level 12  
    dziekiza pomoc wszystkim wymontowalem immo i zamontowalem nowy