Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem MY X6-2 i wgrywanie JAVY

27 Paź 2006 12:46 831 4
  • Poziom 10  
    Witam, może ktoś z Was orientuje się w jaki sposób można wgrać gry albo inne aplikacje Java do telefonu Sagem MY X6-2 ? Bo wiem, że przy sofcie Orange nie jest to możliwe za pomocą portu podczerwieni ani za pomocą Bluetooth, natomiast można to zrobić za pomocą przeglądarki WAP lub karty micro SD
    Karty takowej nie posiadam, zatem pytam : jak wrzucić gry JAVA na własny serwerek FTP tak, żeby po wpisaniu w telefonie adresu tego serwerka pojawiło się w telefonie zapytanie o rozpoczęcie ściągania pliku jar?
    Bo jak narazie, to pokazuje mi tylko, że "brak pamięci na pobierany element", a gierka zajmuje raptem 100-150 kB
  • Poziom 14  
    witam,

załóż sobie konto na np. republice wrzuc odpowiedznie pliki (jad i jar) na serwer a w telefon wpisz:

loginzrepubliki.republika.pl/nazwagry.jar

chociaz nie wiem czy sie wpisuje jar czy jad :) musisz popróbować
  • Poziom 11  
    lukasz_000 napisał:
    witam,

załóż sobie konto na np. republice wrzuc odpowiedznie pliki (jad i jar) na serwer a w telefon wpisz:

loginzrepubliki.republika.pl/nazwagry.jar

chociaz nie wiem czy sie wpisuje jar czy jad :) musisz popróbować

moze byc problem z takim wgraniem, chyba musisz mieć serwer z obsluga wap?? a republika nie wme czy udostepnia coś takiego, osobiście kiedys z kumplem postawiliśmy serwer wap na publicznym IP i umieszczaliśmy pliki, otóż na sagema dało sie zgrać obrazki melodyjki ale pliki javy sie nie wgrywały, a na sony Ericssonie wsyzsystko sie wgrywało :)
  • Poziom 14  
    Nie pisałbym tego jakbym nie był tego pewien :)

Sam mam Sagema (to jego ostatnie dni :D) i korzystam z republiki i wszytko się ściąga bez problemu

WESOŁYCH ŚWIĄT :D