Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola L6 - nie działa "Personalizacja"

mulczas 27 Paź 2006 22:17 955 4
  • #1 27 Paź 2006 22:17
    mulczas
    Poziom 9  

Witam!
    To mój pierwszy post tutaj. Piszę, bo mam problem z moją L6.
    Otóż chcąc wrgać Javę "bawiłem" się P2ktools i Motorola Mobile Explorerem. "Niechcący" w p2k w "other featres" conieco pozmieniałem, no i z tym explorerem też miałem jakiś problem. Skończyło się na tym, że znikły mi finkcje w telefonie (skrzynka odbiorcza itp.). Naszczęście jakoś sobie poradziłem (poustawiałem wszystko w programie na włączone), zresetowałem ustawienia telefonu (Menu-Ustawienia-Ust. Początkowe-Resetuj wszystko). No i PRAWIE wszystko jest dobrze. Nie działa mi w opcjach "Personalizacja" - jest prawy przycisk, jest animacja wciskania (tło ciemniejsze na tekście), tylko że menu się nie włącza.
    W "Zabezpieczeniach" mam "-Personalizaja Odblokowane".
    Jak to naprawić??? Pomóżcie.
    Acha i jeszcze jedno: czy to normalne, że w zabezpieczeniach niektóre opcje mam rozpoczęte myślnikiem, np. "-SIMextra", a niektóre nie??

EDIT:
    co do tych myślników to już widzę, że tak ma być. A personalizacja dalej nie działa:(

0 4
  • #2 29 Paź 2006 09:44
    adrianw
    Poziom 24  

Mała rada jeżeli zaczynasz robić cokolwiek z softem zrób wcześnie beckup czyli zgraj sofcik żeby póxniej można było przywrócić do stanu pierwotnego (kopia bezpieczeństwa). Na mój gust przefleszuj (full flash) tel i powinno byc wszystko ok .

0
  • #4 29 Paź 2006 12:31
    przemo_wielki
    Poziom 23  

jezeli mialbys w zabezpieczeniach zablokowane to poprosilby cie o kod :) najlatwiej byloby przeflashowac i po klopotach ale mozesz sprobowac wylaczy aktywna linie (o ile nie masz wylaczonej) :D

0
  • #5 29 Paź 2006 13:41
    Pirek
    Poziom 14  

Problem z personalizacją występuje nieraz w tym modelu nawet bez zabawy z jakimiś programami. Przeflashuj telefon i sprawa załatwiona.
    Pozdrawiam

0