Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens fax 730. Pobiera kilka arkuszy jednocześnie.

27 Oct 2006 22:51 907 3
  • Level 10  
    Z dwóch niesprawnych egzemplarzy zakupionych na Allegro złożyłem jeden sprawny inaczej. Wszystko jest ok za wyjątkiem pobierania papieru. Nie chce pojedynczych kartek lecz bierze kilka jednocześnie. Będę wdzięczny za podpowiedź co mam zrobić aby pozbyć się tej kłopotliwej usterki.
    Przy okazji prośba o pomoc w załatwieniu instrukcji obsługi w jęz. polskim lub angielskim. Pozdrawiam.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 21  
    Witam!Zdarza się czasem taka "usterka" ale może być to "zaleta"papieru .Przed włożeniem zegnij go aby rozsunął się na arkusze bo przy pakowaniu papier może ściśle do siebie przylegać dlatego podajnik zabiera po kilka arkuszy.Pozdrawiam Zygik.
  • Level 11  
    Nie znam tego faksu ale standardowo jest to problem albo separatora, albo rolek zabierających papier w podajniku (zabrudzone albo zużyte), oczywiście może być też jedno i drugie. Separator w niektórych faksach da się obrócić o 180° (np korkowy w panasonic - nie wiem jak jest tu), a rolki trzeba po prostu wyczyścić.
  • Level 10  
    Okazuje się , że nie pomaga korekta z przyleganiem wzajemnym kartek w podajniku oczekujących na pobieranie do druku ( nadejście faksu kilkustronicowego). W takich przypadkach zawsze pobiera trzy arkusze i następuje zablokowanie pracy i informacja o błędzie po stronie nadawcy. Pojedyńcze są ok.
    Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Wynika ona z faktu , że aktualnie fax używa mój kolega zajmujący się transportem ( przewóz osób mikrobusami). Gross czasu spędza poza swoim biurem - w terenie. Mamy kontakt telefoniczny , utrudniający szybką diagnozę usterki.
    Dziękuję bardzo za szybką podpowiedź .

Dodano po 6 [minuty]:

Jestem również przekonany o wadliwie pracujących elementach przesuwających papier . Jutro zajmę się urządzeniem i powiadomię o skutkach mojej dedukcji technicznej .
    Za podpowiedź serdecznie dziękuję.