Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Darmowa Energia, Free Energy-Generator Searl'a

Hen777 28 Paź 2006 02:07 1995 2
  • #1 28 Paź 2006 02:07
    Hen777
    Poziom 2  

Kiedyś tu na tym forum byłem zalogowany ale musiałem dzisiaj odnowić kontakt. Na początek chciałem zwrócić uwagę szanownych forumowiczów na ewidentne błędy w rysunkach konstrukcyjnych radzieckiego czy rosyjskiego silnika Searl`a. Części w tym silniku jeśli mają pracować to muszą się zazbiać jak w zwykłych kołach zębatych. I w związku z tym podziałka t1 musi się równać z podziałką t2. Ilość rolek na każdym pierścieniu wyjdzie z wyliczenia a nie tak jak pokazują rysunki. To jest podstawowy warunek. Rolki są przyciągane do pierścienia ponieważ magnesy ułożone są S-N. Wobec tego rolki pomiędzy sobą są odpychane. I każda rolka która nie jest zazębiona z magnesem pierścienia zotanie przez inne rolki wyrzucona z orbity. Wg mnie na na rolkach i pierścieniaćh powinny być magnesy o wymiarach φ4 x 4. Gdybym o tym silniku wiedział około 7 lat wcześniej to bym go zrobił. Miałem techniczne możliwości bo pracowałem wówczas w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. A w zakładzie były wydziały mechaniczne, narzędziowe, kuźnia, odlewnia precyzyjna, wogóle wszystko to co potrzebne jest do produkcji samolotów.

• #2 16 Gru 2006 13:40
    jerzyadamski
    Poziom 14  

Miałeś wielkie szczęście ztymi zakładami. Dzisiaj nie było by to chhyba możliwe, chociaż za niedłogo być może....

• #3 20 Gru 2006 23:34
    Hen777
    Poziom 2  

Witam i serdecznie Pana pozdrawiam. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składam Panu serdeczne życzenia zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. :D