Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Livebox a bezprzewodowy telefon.

jarek_135 28 Paź 2006 14:07 1241 0
  • #1 28 Paź 2006 14:07
    jarek_135
    Poziom 9  

Mam telefon bezprzewodowy Siemens A160. Ostatnio podłączyłem sobie Livebox'a. Po jego podłączeniu w słuchawkach pojawił się szum podczas rozmów telefonicznych.

Nie wiem, jak nazywa się ten standard, ale telefon działa w technologii cyfrowej, dzwięk czysty bardzo. Po pojawieniu Livebox'a pojawiły się abrdzo wyraźne szumy. Mikrofiltry są podpięte pod linie telefoniczną, po konsultacji z 0800102102 podpiąłem dwa filtry szeregowo do lini telefonicznej. Znowusz dzwoniłem i powiedziałem im o tym to koleś zwalał na sam sygnał ADSL który też jest bardzo słaby i w skótek tego bardzo czesto rozłącza u mnie neostrade... Powiedziałem mu, że sygnał nie ma nic do tego, bo wczesniej na modemie nie było zakłuceń na tel. ( :D ) a neostrada też koślawo chodziła...

Najpierw się wykręcał, a jak zącząłem mu mowić, że są pewne standardy i częstotliwości Wi-Fi "nie powinny pewnie ??" nachodzić na standard tel bezprzewodowych to zaczal wywracac kota ogonem i ogólnie wykazał się brakiem znajomości tematu.

Bynjamniej pytam się, czy częstotliwości Wi-Fi mogą zakłucać telefony bezprzewodowe, jakie są częstotliwości pracy tel bezprz. i Wi-Fi?

I jak to wyeliminować??

0 0