Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bauknecht WA 3573, wyłączyła się podczas prania.

28 Paź 2006 16:12 2760 6
  • Poziom 2  
    Mam pytanie, od razu uprzedzam, że sprawdziłam zasilanie:) otóż moja pralka działała, aż nagle podczas prania całkiem się wyłączyła i już nie działa (wyświetlacze też nie działają, a wskaźnik zatrzymał się między płukaniem a wirowaniem). Nie reaguje na nic. Dodatkowo okazało się, że pod pralką jest mała kałuża wody, niewielka ale jest.
    To jest Bauknecht WA 3573.
    Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Poprawiłem treść tematu.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic584457.html
    <skryn>
  • Poziom 38  
    Nie wiem czy ma ta pralka Aquastop Jeżeli tak to wytrzyj dokładnie dno pralki (oczywiście od środka) Radzę też sprawdzić blokadę drzwiczek Jak to nie pomoże to będziemy zastanawiali co z tym zrobić dalej
    Powodzenia
  • Poziom 2  
    hm...jest mały problem, jestem totalnie atechniczna. Ta rada z Aquastop'em jest dla mnie niezrozumiała, niestety. Mimo wszystko bardzo dziękuję za poradę.
    Podejrzewałam blokadę drzwiczek,bo od jakiegoś czasu trzeba się było nieźle przyłożyć, żeby pralka zaskoczyła, ale czy to może być przyczyną jej całkowitego nie działania?
    Obawiam się,że naprawa może mnie sporo kosztować...
  • Poziom 38  
    Trzeba zajrzeć pod spód pralki jeżeli ma zabudowane plastykowe dno to prawdopodobnie ma ten czujnik Wtedy odkręć tył wytrzyj dokładnie i jeżeli ruszy to trzeba usunąć przeciek A to już inna para kaloszy
    Jak coś to możesz złapać mnie na GG 3842368
  • Poziom 2  
    dziękuję bardzo za informację:)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1