Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD HP Usterka zasilacza. Serwis w Bydgoszczy.

29 Paź 2006 10:51 1369 5
  • Poziom 10  
    witam
    mam prośbę o wskazanie jakiegoś serwisu w Bydgoszczy, który naprawi mi w monitorze lcd HP 1530 problem związany z zasilaniem.

Gdy monitor chwile chodzi to się wyłącza sam i nie można go już powtórnie włączyć. Jeśli go wyłączę przyciskiem na przednim panelu to później też się nie włącza tzn. raz włącza raz nie. Komtrolka miga na zielono i jest ciemny ekran.

Bardzo zależy mi na tym, ponieważ monitor pożyczyłem... i musze oddać sprawny.

Bardzo proszę!
  • Poziom 26  
    Witam Cię.Podstawa to to że ten model jest produkowany przez kilka firm.Pjilips,Benq.Mnie osobiście wydaje się że to nie jest winą zasilacza,a raczej płytki z logiką.Zakładam że masz monitor philipsa,ponieważ w nich właśnie dzieją się takie jaja.zasilacze strasznie awaryjne,a do tego konstrukcja jest pomyłką,logika się sypie , i w twoim przypadku raczej tylko wymiana płytki pomoże..Benq raczej mało awaryjne,tylko invertery.
  • Poziom 10  
    witam ponownie

czy ktoś się podejmie naprawy tego sprzętu? najlepiej z Bydgoszczy?

pozdrawiam

może ktoś poleci mi kogoś
    mail: s1z2y3m4o5n(malpa)wp.pl

pozdrawiam
  • Poziom 27  
    Witam wystarczy dostarczyć na Buską 6 tel 052-362-96-03
  • Poziom 10  
    Dziekuje, ale juz wcześniej oddałem do firmy LOGON w Bydgoszczy. Fakt trzymali 2 tygodnie, ale naprawili.

pozdrawiam i zamykam temat
  • Użytkownik obserwowany
    jak bym to ja czy brat( bonzo f)prowadzil w ten sposob post ,reklamujac przy tym firmy, bylo by minimum ostrzezenie.
    usynac ten post.nic nie wnosi o usterce.