Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic NV-J35EE kłopoty z nagrywaniem

Woj63tek 18 Jul 2003 02:20 1481 8
 • #1
  Woj63tek
  Level 2  
  Witam!!!
  Dostałem takie wideo i nie mogę zaprogramować stacji do nagrywania. To znaczy wykonuję wszystko zgodnie z instrukcją wideo pokazuje że znalazło stację ale nie mam podglądu na telewizorze (i nie wiem jaka stacja się zaprogramowała nie jest to wina napewno telewizora bo sprawdzałem na trzech i jest to samo) może coś mam włączone lub nie tak ustawione.
  Proszę o pomoc z góry dziękuję
 • #2
  MANGI
  Level 20  
  zbyt dużo niewiadeomych opisz coś więcej, jak podłączyłeś do tv, jak programujesz i czy jest coś na ekranie przy play
 • #3
  Woj63tek
  Level 2  
  Z anteny zbiorczej podłączony jest do tiunera satelitarnego następnie do odtwarzacza hitachi następnie do widea Panasonic i do telewizora to wszystko łączone jest przewodem antenowym. Pozatym wideo panasonik jest podłączony do telewizora przez eurozłącze, drugie eurozłączejest wykorzystane przez tiuner satelitarny (telewizor Sony KV-29LS60k). Oprócz tego Panasonik jest połączony z hitachi przewodem nagrywającym do przegrywania kaset. Po włożeniu kasety do hitachi obraz normalnie jest na telewizorze, to samo jest z panasonikiem i tiunerem satelitarnym. Euro złąćza się automatycznie dostroiły jak równierz programy w telewizorze.
  Tylko jest problem z zaprogramowaniem panasonika żeby można było nagrywać programy z anteny zbiorczej, niby pokazuje że znalazło stację ale nie wiem która to stacja i nie mam ani obrazu, ani dzwięku na telewizorze. Strojenie przeprowadzałem zgodnie z instrukcją.
 • #4
  Robi
  Level 24  
  Witam
  Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem???
  Ale antene zbiorczą podłącz do panasonica (koncentrykiem) i z panasonica do TV i wtedy dostrój kanały w VCR.
  Jeżeli Hitahi jest jako pierwszy VCR a drugi Panas. to panasonica musisz mieć ustawionego na AV i wtedy nie dostroisz Panas. do stacji TV.
  Pozdrawiam
 • #5
  Woj63tek
  Level 2  
  Tak włąśnie mam ale nawet gdy jest podłączony sam panasonik do TV też nie mogę go zestroić próbowałem to rocić na trzech telewizorach i nie dostaję obrazu na telewizorze
 • #6
  Robi
  Level 24  
  A sprawdź czy przypadkiem nie masz VCR-a przełączonego na AV???
  Jak pisałem post wcześniej.
 • #8
  wojtek12345
  Level 23  
  Potwierdzam to co napisał Argamedon - ten model magnetowidu przełącza się automatycznie na tryb av po włożeniu wtyku cinch do gniazda. Jeśli chcesz nagrywać z tunera musisz wyjąć wtyki z obu gniazd wejściowych.
 • #9
  Woj63tek
  Level 2  
  Dziękuję Wszystkim za pomoc to właśnie była wina podłączonych przewody AV po ich wyjęciu wszystko jest w porządku jeszcze raz Wszystkim dziękuję.