Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CS-1000 jak zrobic RESET

wilku85 29 Paź 2006 13:42 1637 4
  • #1 29 Paź 2006 13:42
    wilku85
    Poziom 11  

Witam, mam problem posiadam Router CS-1000 i problem polega na tym ze chcialem przekierowac porty poprzez Virtual Server i przez przypadek ustawilem żeby wszystkiep porty poszly na moj komputer i teraz jest tak ze przy probie wejscia w router przez WWW laczy mnie z moim komputerem (CS dziala tzn. Internet chodzi super) i chcialebym zrobic reset urzadzenia ale nie ma zadnego przycisku do tego. Z tego co zauwazylem to jest port z tyłu COM i podejzewam ze trzba podlaczyc i porzez ten port moze uda sie zrobic reset tylko jak to zrobic? Bardzo prosze o pomoc bo nie mama wogole dostepu do Router.

0 4
  • #2 29 Paź 2006 19:40
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Skoro ustawiłeś przekierowanie, to analogicznie je wyłącz.
    Na stronę routera wejdziesz bez problemu będąc podłączonym do jego wbudowanego switch'a.

Reset całej konfiguracji, w tym przypadku, to jak strzelanie z armaty do muchy ...

0
  • #3 29 Paź 2006 21:55
    wilku85
    Poziom 11  

MBO dziekuje za zainteresowanie, gdyby bylo to takie proste jak piszesz :) Problem polega na tym ze wogole z poziomu WWW nie odpowiada, ale zadzownilem do pomocy PLANET powiedziano mi że zresetowac mozna tylko poprzez HYperTerminal poprzez kabel RS232 no i tak tez zrobilem podlaczylem pod COM1 w komputerze odpalilem Terminal i wszystko ładnie sie ładuje az dochodzi do wpiasania Loginu i Hasła, login i haslo ktore normalnie wpisywalem poprzez WWW nie pasuja tutaj ani fabryczne rowniez i teraz nie wiem jakie podac Hasło i Login żeby mnie zalogowalo do Routera poprzez HyperTerminal. Moze jest jakies haslo serwisowe albo cos w tym stylu? Bardzo prosze o pomoc bo nie mam wogole dostepu do Router(tzn. działa normalnie ale nie moge dodac uzytkownikow i nic zmieniac bo przez WWW nie wchodzi)

0
  • #4 30 Paź 2006 16:02
    wilku85
    Poziom 11  

No i tak jak myslalem potrzben jest mi haslo serwisowe aby dostac sie do routera, czy ktos moze zna takie hasla albo ma pomysl jak wejsc do Routera. Moze istnieja jakies programy ktore potrafilyby go zresetowac? albo wgrac ustawienia (bo mam zapisane na dysku).

0
  • #5 31 Paź 2006 11:37
    wilku85
    Poziom 11  

No wiec problem juz jest rozwiązany (zrobiłem reset i śmiaga pięknie). Jeżeli ktos mialby taki problem to prosze odezwac sie na PV, z chęcią pomogę.

0