Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

masz problem z bryką napisz postaram ci pomóc vw i nie tylk

teodor76 05 Sty 2003 01:03 45894 109
    teodor76
    Spec od samochodów
    Sped-Buster kit 6PM 2000K,

witam hmm jakbyś mógł napisz doczego to jest urządzenie jakie ma zadanie bo sama nazwa mi nic niemówi
    czy to jest do tuningu silnika chip??
    8)
    DRC1958
    Poziom 16  
    Witam,
    jest do zwiekszenia mocy silnika w moim przypadku z 115PS na okolo
    150 PS. Ale jedynie do silnikow diesla.
    Jak to (Kit 6PM 2000K) dziala to niewiem jest to mala kosta cala zalana
    tak ze nie mozna jej otworzyc.
    Ale mysle ze polega to na zmianie czasu wtrysku czy cos podobnego.
    Pozdrowienia Martin
    DRC1958
    Poziom 16  
    Witam,
    Pozdrowienia Martin
    DRC1958
    Poziom 16  
    Witam,
    Pozdrowienia Martin
    Ryho 100
    Poziom 11  
    Padło mi zdsalne sterowanie centralnego zamka i alarmu fabrycznego nie wiem gdzie jest odbiornik może ktoś pomoże
    GENE
    Poziom 13  
    Cześć

Mam problemik bryka Opel Rekord 2.0E wtrysk wielopunktowy rocznik 84. Szukam schematu komputera pokładowego(to nie samolot) co pokazuje temperature czas zużycie paliwa na 100km i na godz. oraz inne bajery. Może ktoś to ma lub poda gdzie szukać.
    xyz
    Poziom 18  
    Hello teodor76. Mam pytanko: pare dni temu zepsul mi sie centrilny zamek w Golfie III (1,9TDi) i mam problem bo paliwo sie konczy a ja nie moge zatankowac. Dostalem sie do modulu zamka tego z pompka, ale przychodzi tam spora wiazka (chyba 12 kabli) wiesz moze ktory kabel jest do czego, albo przynajmniej co musze zapodac na ta kostke zeby wymusic otwacie zamka :?:
    lukado1
    Poziom 20  
    teodor76 może przesłał byś mi na priva schemacik interfejsu pod VW i może jakiś sofcik>lukaszK@poczta.onet.pl< Z GÓRY DZIĘKI :!:
    teodor76
    Spec od samochodów
    DRC1958 napisał:
    Witam,
    Pozdrowienia Martin

niestety ztego sco sie orietuje to podłącza się to do komputera ale niewiem jak ,jak kupiłeś to schematu ci niedali???
    teodor76
    Spec od samochodów
    Ryho 100 napisał:
    Padło mi zdsalne sterowanie centralnego zamka i alarmu fabrycznego nie wiem gdzie jest odbiornik może ktoś pomoże

witam w niektórych modelach vw jest w lusterku wstecznym a na 100% pod nogami kierowcy pod dywanem oile masz modół komfortu tz otwieranie elektryczne szyb i zamykanie kluczykiem z zamka klamki przekręasz i prtrzymujesz jeżeli się rozkodował gdzieś na forum opisywali i ja też jak to zgrać ze sobą więc poszukaj w moich postach lub temat centralne zamki piloty
    teodor76
    Spec od samochodów
    GENE napisał:
    Cześć

Mam problemik bryka Opel Rekord 2.0E wtrysk wielopunktowy rocznik 84. Szukam schematu komputera pokładowego(to nie samolot) co pokazuje temperature czas zużycie paliwa na 100km i na godz. oraz inne bajery. Może ktoś to ma lub poda gdzie szukać.

niestety niemam takowego schematu ale na forum niedawno ktos poruszył taki temat i były tam konkretne odp skąd wziąść schemat i jak podłączyć poszukaj dobrze
    teodor76
    Spec od samochodów
    xyz napisał:
    Hello teodor76. Mam pytanko: pare dni temu zepsul mi sie centrilny zamek w Golfie III (1,9TDi) i mam problem bo paliwo sie konczy a ja nie moge zatankowac. Dostalem sie do modulu zamka tego z pompka, ale przychodzi tam spora wiazka (chyba 12 kabli) wiesz moze ktory kabel jest do czego, albo przynajmniej co musze zapodac na ta kostke zeby wymusic otwacie zamka :?:

sorry że tak pózno odpowiadam ale mnie nie było
    więc rozbież ta pompkę to chyba taka czarna skrzynka za prawą tylna lampą i sa tam styki z podćięnienia mające zadanie wyłączenia papki po otrzymaniu danego cisnienia zobacz czy się niespaliły a majczęściej zaciera sie sam silnik łopatki w srodku popusć je i sprawdz czy ruszy ale napewno juz bezpiecznik się spalił więc sprawdz je .azeby otwozyc wlew paliwa to sciągnij wężyk który idzie pod błotnik nawet ręką możesz namacać tłoczek zatrzasku klapki i zaśsij lub pociąg powietrze powinien się otwożyc
    teodor76
    Spec od samochodów
    lucky napisał:
    teodor76 może przesłał byś mi na priva schemacik interfejsu pod VW i może jakiś sofcik>lukaszK@poczta.onet.pl< Z GÓRY DZIĘKI :!:

VAG081+crack.zip zobacz powyżej na tym poście od janka tam znajdziesz soft i ściągnij go sobie
    GENE
    Poziom 13  
    Cześć

Dzięki teodor 76 za podpowiedź będę szukał
    Ryho 100
    Poziom 11  
    Niewiem dlaczego ale w seacie a jest to ibiza r.1999 silnik 1,9 tdi 110 km
    po włączeniu silnika za jakąś chwile włącz sie lampka świec żarowych i pulsuje, może ktoś wie co to za usterka.
    teodor76
    Spec od samochodów
    cze uszkodzony sterownik świec żarowych
    smalin
    Poziom 15  
    Koledzy. Historia dotyczy dwoch samochodow i jest taka:
    Opel Astra 1,4i NZ 8V jednopunktowy wtrysk oraz Opel Kadet z identycznym silnikiem.
    Astra ma mala moc i slabo ciagnie, przydusza sie i skacze jak kangur. Kadet natomiast ma uszkodzony komputerek. Skad wiem, bo podmienilem komputerki w tych dwoch samochodach i Kadet poszedl jak burza, bez zadnych oporow. Astra natomiast dalej kaleczy ten sport. Czy ktos moze mi podsunac pomysl co z ta Astra i jak zgrac z niej dane zeby wrzucic do komputerka w Kadecie??
    Janek Bień
    Poziom 18  
    musisz rozkręcic komputer wyciągnąć niebieską wtyczkę wpinaną w plyte komputera gdzie znajduje sie pamięć eprom i ją zczytac programatorem albo ja poprostu podmięń
    teodor76
    Spec od samochodów
    a co do astry to sprawdz ciśnienie paliwa z pompy paliwa możesz mieć zamałe ciśnienie więc astra niejedzie jak należy bo brakuje jej oktanów i jeszcze sprawdz katalizator czy niejest zapchany
    a najlepiej jak podłączysz go do tech 2 i szczytasz błędy to powinno załatwic sprawe
    aha jeszcze filtr paliwa
    modio
    Poziom 1  
    Mam vw jetta z 1983r i mam problem z iskrą na świecy.Silnik zachowuje sie jak martwy.Cewkę wymieniłem ale nie dało to rezultatu.

Proszę o pomoc.
    Jakub z Olsztyna
    teodor76
    Spec od samochodów
    niepamiętam dokładnie ale to starszy model więc iskra jest wywoływana z kopółki aparatu sprawdz czy przerwa na przerywaczu jest odpowiednia i czy po przekręceniu kluczyka jest zasilanie 12 volt na cewce czy palec rozdzielacza niejest uszkodzony , przewód z przerywacza czy ma przejście na cewke czy sam przewód wysokiego napięcia z cewki niejest uszkodzony
    i jeszcze jedno czy kondensator na kopółce rozdzielacza niema zwarcia
    w sumie to pokolei musisz sprawdzic wszystko co sie łączy z cewką i aparetem zapłonowym
    bo trochę zamało napisałeś czy to jest elektronik czy nie bo niepamiętam od którego roku zaczeli montować elektroniczny zapłon
    jano
    Poziom 10  
    Citroen berligo jak skasowac (bez podlaczania pod komputer)
    mrogajaca kotrolke od poduszki powietrznej.
    teodor76
    Spec od samochodów
    witam jeżeli sterownik air bag u niema samo diagnozy to taczej tylko podłączenie do komputera da jakis rezultat bo musiała jakas przyczyna byc ze poduszka się swieci a jesli idzie to zrobić bez urządzenia to mi otym nic niewiadomo
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    teodor76
    Spec od samochodów
    [quote="elektrit"]Teodor przecież wiesz że seat ibiza z rocznika '99 NIE
    CHWILA CHWILA BO SIĘ POTRACIŁEM CHYBA GDZIEŚ GDZIE COŚ OPISYWAŁEM NATEMAT TEJ IBIZY COŚ O SWIECACH BO NIC SOBIE PRZYPOMNĄC NIEMOGE CHYBA ZE MNIE AZ TAK DŁUGO NIEBYŁO?? 8)
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    teodor76
    Spec od samochodów
    masz na poczcie cene bo tu niepisze
    stanislaw godlewski
    Poziom 11  
    mam polo 1.05i 1991r a takze problem:

ruszalem na lodzie i na poslizgu przezucilem na dwujke, nie weszla , lekki
    zgrzyt, poczekalem,jedynka, ale juz nie wchodzi
    prosze o rade i info gdzie iza ile mozna kupic skrzynie 4lub 5
    xErO
    Poziom 11  
    W jaki sposób jest sterowana predkość obrotowa silnika wentylatora w Golfie II (91/92). Może jakiś schemacik ?