Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wzmacniacz? Nie ma odbioru na TV na 3 gniazdach.

30 Paź 2006 13:54 849 3
 • Poziom 2  
  Witam , problem polega na tym że nie ma odbioru na tv na trzech ostatnich gnazadach , gdzie mam zainstalować wzmacniacz i jaki??
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post
  Poziom 23  
  witam, sygnał RTV powinien być wszędzie , a sat tylko w jednym miejscu ... instalacja przelotowa to najgorsze z możliwych rozwiązań , a w tym przypaduk potrzebujesz wzmacniacz RTV/SAT wpinasz go między anteny a pierwsze gniazdo . pamiętaj tylko o tym ze gniazda powinny mieć rózne tłumienie ... ale przy SAT to raczej nie wykonalne . Tak czy inaczej instalacja tak wykonana jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych ... . Powinno to być tak że do każdego miejsca dochodzi oddzielny kabel , a wszystki schodzą się w jednym miejscu i tam rozdzielamy i sumujemy sygnały wg. potrzeb .
 • Poziom 2  
  a możesz maznąć jakiś schemaciki jak to ma wyglądać i jaki rozgałęźnik mam kupić ?? Tak aby we wsytkich gniadach było TV i SAT
 • Poziom 23  
  Instalacja aby niezaleznie ogladac TV i SAT wyglada tak ( tu taj jest wersja z radiem ) http://www.telmor.pl/WK/Main1?idob=144&dzial=pomoc&op=zawartosc , to jest schemat na jedną satelitę , na dwie zmienia się multiswitch no i dochodzi konwerter . Cena takiego całego zestawu ( na jedną satelitę ) to około 500 złotych wraz z antenami .Na dwie ( 650 złotych ) .