Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tani monitoring posesji. Jak wpiąć się do sieci? Jaki sprzęt jest potrzebny?

31 Paź 2006 10:53 4022 3
  • Poziom 22  
    chcialbym zrobic monitoring wjazdu do posesji a obraz z jednej kamery dac do tv jako dodatkowy kanal. obecnie mam dwa telewizory w domu podlaczone przez rozglaeznik z zasilaczem do anteny siatkowej. jak wpiac sie do tej sieci?? czy trzeba kupowac modulator i kamere z wyjsciem av czy moze sa jakies zewnetrzne kamerki czarnobiale z wyjsciem uhf, ktore mozna podlaczyc bezposrednio do rogaleznika tak jak druga antene??
  • Poziom 12  
    moim zdaniem dużo łatwiej było by wpiąć się pod standardowa video. Kamerka taka nie wymaga żadnej przejściówki, a obraz jest niezły do 15m przewodu. Ja mam tak zrobione i działa. Prościej by było kamerke bezprzewodową, ale jest droższa i pewnie by zakłucenia łapała...
  • Poziom 32  
    tu spokojnie na nawet dużo większa odległość będzie chodzić -jeżęli ma byc na kilku tv to modulator a potem jakiś sumator ,wszelkie gotowe rozwiązania są dużo droższe---
  • Poziom 15  
    Modulator to chyba jednak najlepsze wyjście. Jeżeli nie chcesz kupować fabrycznego to najprościej zaadoptować z zepsutego magnetowidu lub tunera sat