Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem z dokupionym pilotem do centralnego zamka.pomocy

urban321 31 Oct 2006 17:00 2115 12
    shadow03
    Level 14  
    Wydaje mi się ze ten zamek nie ma prawa działać. Nie wystarczy tylko podłączenie trzeba jeszcze za pomocą specjalnego komputera wpisać ID kluczyka do komputera pokładowego. Nie ma już tych zamków??? na Allegro
    User removed account
    User removed account  
    shadow03
    Level 14  
    Pisałem tego posta na podstawie własnego doświadczenia z NISANEM primasterem. Też zmieniałem pilot i centralkę. Nie działał bez wpisania w komputer pokładowy.
    User removed account
    User removed account  
    urban321
    Level 11  
    w drzwiach kierowcy jest centralka i siłownik z 5-cioma kabelkami tzw master. w aucie są trzy slav'e i jeden master - właśnie w drzwiach. zastanawia mnie też to że od mastera nie jest podłączony nigdzie jeden kabel (zielony). musze znależć chwile czasu i może za trzecim podejściem mi sie uda:-)
    User removed account
    User removed account  
    urban321
    Level 11  
    tak. dokładnie mam takie kolory kabelków przy masterze. pisałem ze to jest standartowy zamek - dokładany. masz jakiśm pomysł. pomocy kolego:-)
    User removed account
    User removed account  
    urban321
    Level 11  
    norbert.s. dziękuję Ci bardzo za informacje i przepraszam że nie określiłem dokładnie tego centrala. tylko prosze o jeszcze jedno - ten zielony kabelek ma być podpięty pod co...?
    User removed account
    User removed account  
    urban321
    Level 11  
    to inaczej:-) dlaczego kabelek zielony nie ma wpływau na to że zamykam centralny poprzez naciśnięcie "cycka" w aucie. pomimo tego że nie jest podłączony to centralny zamek działa! (oczywiście nie mówie tutaj o pilocie). ??
    User removed account
    User removed account