Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z SE T230 dziwnie ładuje

01 Lis 2006 19:07 990 7
  • Poziom 10  
    Tak jak wspomniałem problem dotyczy ładowania. Konkretnie bateria bardzo krótko trzyma. Byłem w komisie i koleś powiedział że może to być wina baterii albo że może to być końcówka wyjścia mocy. Kupiłem nową baterię wszystko było w porządku przez pewien czas. Teraz ładowanie włącza mi się od mowa co 5 min. Tel pokazuje że bateria jest naładowana a po paru godzinach że jest pusta. Chciałbym wiedzieć co jest tego przyczyną i jakby ktoś mi mógł wytłumaczyć co to jest końcówka wyjścia mocy to byłbym bardzo wdzięczny.
  • Poziom 15  
    Hmmm... czasem w serwisie to rozne rzczy mowia ;) Mi kiedys koles w serv. wmawial ze w J5 na plycie jest bateria podtrzymujaca godz. i date, hehehe...
    A jesli chodzi o koncowke mocy to jest ona odpowiedzialna za nadawanie twojego telefonu gdy np. dzwonisz lub wysylasz sms'a. To tak samo jak w jakimkolwiek nadajniku radiowym.
  • Poziom 15  
    jesli tak sie dzieje to nabank końcówka miałem tak w siemensie sl45i i po wymianie śmigał jak ta lala :)
  • Poziom 10  
    Jeżeli to jest końcówka to ile kosztuje naprawa bo nie wiem czy się opłaca
  • Poziom 15  
    Ile dokladnie kosztuje koncowka do T230 to nie wiem, ale moge ci powiedziec ze to tez od serwisu zalerzy. Np. ostatni szfagier chcial zmienic softa w SE K600i i w stolicy krzyczeli za to nawet 100zl a u mnie zrobili za 40zl ;)
  • Poziom 15  
    Albo masz uszkodzony ukłąd N701 - ukłąd kontroli napięć lub układ ładowania lub jedna z końcówek mocy podejrzewam 401 że działa na zwarciu i pobiera bardzo dużo proądu z baterii,

Końcówka moży odpowiada za twój zasięg służy do wysyłania i odbierania sygnałów z serwera(centali operatora)w którym telefon jest obecnie zalogowany.To tak na chłopski rozum mniej wiecej.

pozdrawiam vip-serwis.com
  • Poziom 15  
    taka końcóweczka około 50 zł zalezy gdzie i jak cie oceni facet jak na kogos kto ma szmal to podniesie cene jak ni to bedzie niska a jak chcesz sam wymieniac to polecam lutownice na ciepłe powietrze bo ineczej możesz ścieżki popalić :/ ja tak skasowałem jednego fona :(
  • Poziom 10  
    Dzięki wszystkim problem rozwiązany kupiłem nowy telefon