Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat, przedłużenie umowy

02 Lis 2006 17:29 14153 7
  • Poziom 11  
    Witajcie rok temu kupiłem babci na gwiazdke Cyfrowy Polsat. W grudniu konczy sie umowa dzis dzwonilem chcialem przejsc na pakiet MINI (aktualnie familijny- babcia i tak tego nie oglada wiec mini starcza) jednak uzyskalem wiadomosc ze niestety nie jest to mozliwe jedynym wyjsciem jest zerwanie umowy w grudniu i podpisanie nowej (ale z nowym dekoderem)

Ma ktos jakis pomysl jak to rozwiazac? ew. kto byl by zainteresowany zakupem nowego dekodera? :D
  • Poziom 29  
    Witam.
    Nie chciałbym być uznany za "mądrusia", ale sam podpisałeś taką umowę, na pewno była w niej klauzulka mówiąca o tym, że przejście na tańszy abonament jest raczej niemożliwe... To samo dotyczy zakupów "na raty 0%" i innych tego typu chwytów (wciąż się dziwię, że nasze prawo nadal na to pozwala).
    Jedyne co można w tym przypadku radzić - choć teraz, dla Ciebie, to troche za późno - PRZECZYTAJ ZANIM PODPISZESZ :-)
  • Poziom 14  
    @Koderr
    ...tylko, że jak kolega podpisywał umowę, to familijny był najniższym pakietem, a pakiet mini utworzono dopiero od niedawna, tak więc,nawet bardzo dokładne zapoznanie z regulaminem nic by koledze w tym przypadku nie dało. Jakims wyjściem jest rozwiązanie umowy i po czasie prośba o aktywację posiadenego sprzętu na abo mini (wg info u konsultanta taka możliwość istnieje). Pozdr

http://jackysat.prv.pl
  • Poziom 11  
    Czyli moge zrezygnowac a potem u konsultanta zakupic nowa aktywacje bez sprzetu? Ile kosztuje aktywacja? NA infolinii powiedzieli mi ze nie ma takiej mozliwosci
  • Poziom 1  
    Witam po raz pierwszy na forum
    tez mam takie pytanie:
    moge kupic tanio zestaw antena+dekoder polsatu i chcialbym dokupic do niego tylko karte na pakiet mini za 9,9 (wiecej mi nie trzeba), czy jest taka mozliwosc zakupu samej karty, bo w sklepiej powiedzieli mi ,ze nie, a ja slyszalem, ze mozna... to po co polsat dawalby dekoder na wlasnosc - to mija sie z celem....
    pozdrawiam to moj pierwszy post:D
  • Poziom 28  
    Pieter126 napisał:
    Witam po raz pierwszy na forum
    tez mam takie pytanie:
    moge kupic tanio zestaw antena+dekoder polsatu i chcialbym dokupic do niego tylko karte na pakiet mini za 9,9 (wiecej mi nie trzeba), czy jest taka mozliwosc zakupu samej karty, bo w sklepiej powiedzieli mi ,ze nie, a ja slyszalem, ze mozna... to po co polsat dawalby dekoder na wlasnosc - to mija sie z celem....
    pozdrawiam to moj pierwszy post:D

Nie ma mozliwosci zakupienia samej karty polsatu.
  • Poziom 35  
    Polsat przyciąga ludzi tymi tanimi dekoderami na własność tylko po zakończeniu umowy nie wiadomo co z nimi zrobić.
  • Poziom 14  
    A jak się zwraca pożyczony dekoder to wymyślają jakieś usterki sprzętu i trzeba im dopłacać. Ale najlepsze jest to, że pod diagnozą podpisuje się sztab fachowców, ale nigdzie nie jest napisane, jakiego typu jest ta "usterka". Złodzieje i tyle