Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumny Seweryna II [Monacor SPH 165 KEP + Vifa XT 19 TD]

seba007 07 Nov 2006 09:49 49447 39
    Paweł007
    Level 22  
    seba007 wrote:
    Alton88 – moim zdaniem dobrze by było żeby przynajmniej połowa konstrukcji znajdujących się w tym dziale była tak dopracowana akustycznie, chociaż szukający znajdzie.
    Lamer89 – pierścień jest wciskany na oryginalny pierścień w KEPie
    Mariuszporęba – kolejnych konstrukcji prawdopodobnie już nie będzie, z kilku powodów, chociaż kto wie.
    Paweł007 – Z Twojego wpisu wynika, że 95 % ludzi na forum nie potrafi posługiwać się narzędziami, choćby prostą wiertarką, no ja się z tym nie zgodzę gdy przeglądam dział DIY i widzę co inni koledzy wystrugali, z drugiej strony wszystkie maszyny jakie posiadam to DIY wiec wydaje mi się, że każdy może sobie zrobić takie same a nawet lepsze, również Ty, no chyba że jak Sam napisałeś nie masz talentu. Trudno, trza się urodzić chyba takim :P
    Co do dalszego Twojego wpisu nie będę się wypowiadał bo jak sam napisałeś, nie czytałeś postów a szkoda, ogólnie cała Twoja wypowiedz to jedno wielkie zaprzeczenie samemu sobie.

Chyba się kolego niezrozumielismy. Ile mam Ci podesłać linków nawet na prv 5, 10 czy 15 z konstrukcjami na które jak się patrzy to żal ... ściska. A może chcesz pare linków pokazanych nieskończonych a nawet i dopiero zaczętych konstrukcji, może jakiś sub z głośnikiem za 15PLN z Allegro i podobnej jakości wzmacniaczem. Takich i podobnych konstrukcji jest multum na tym forum i z regóły każdy jest przyzwyczajony do marnej jakości wykonania a tu coś zrbionego porządnie i każdy ponogawkach raptem z wrażenia sika. Jak to nierusza Ciebie to moge zrobić na forum ankiete na ten temat i zobaczymy czy aż tak bardzo sobie zaprzeczam. Aha skoro przeglondałeś dział DIY i mówisz, że poziom konstukcji jest na wyskokim poziomie to chyba ktoś tu się myli.

Pozdrawiam.
    Marcin_126
    Level 16  
    Popraw mnie jeżeli się mylę ale chyba chodziło o
    "że poziom konstukcji" seba007 "jest na wyskokim poziomie".
    Jeżeli chodzi o moją ocenę to wyszło bardzo ładnie chociaż widzę że u ciebie też jakoś dziwnie wygląda ten wysokotonowiec :)
    grzesiek_nysa
    Level 25  
    Dobry wybor przetwornikow i wykonanie na bardzo wysokim poziomie.Jak dla mnie to brakuje tam jeszcze metalowych kolcow i podstawek z kamienia,bardzo ladnie na podstawki by wygladala szwedzka Vanga.Podnioslo by to i tak juz dosc wysoki prestiz tych kolumn :)

Pozdro
    cobras
    Level 13  
    No no pięknie, jeśli grają tak jak wyglądają to w zasadzie już nic dodać nic ująć. Osobiście trochę nie pasują mi do całości te "skrzypce" no ale jak to mówią "gusta nie podlegają dyskusji" Gratulacje :D
    Mietki
    Level 15  
    Co ja tu bede duzo mówic piekne ale trzeba przyznac jedno że jak ktos ma warunki do pracy to cudo moze zrobic :) gratuluje pomysłu
    maciej3377
    Level 2  
    Po raz drugi mnie zaszokowałeś.Pierwsza konstrukcja była ok ale ta jest po protu wyśmienita.Zastosowałeś lepsze przetworniki i to napewno odbiło się na dzwięku(pozytywnie).Jeszcze raz wielki szacunek za pracę,którą włożyłeś w ten projekt.Pozdrawiam.
    MPX
    Level 10  
    Jestem pod wrażeniem, profesionalizm i umiejętności stolarskie do pozazdroszczenia, brawo!
    wzmak123
    Level 18  
    orginalne kolumny,

w sklepie pewnie by chcieli 5-8 tyś,

za wyglad 10/10
    za lakier 8/10 jak dla mnie nie jest to idealne położenie lakieru, ale idealnie w domowych warunkach raczej ciężko wykonać.

tylko pozazdrościć sprzętu.
    seba007
    Level 11  
    Paweł007 – po pierwsze to nie pisz grubą czcionką,
    Po drugie, nie ze się nie zrozumieliśmy, tylko chyba Ty mnie nie zrozumiałeś
    Linki sobie daruj, bo czasem tu zaglądam i widzę jakie są konstrukcje, a są? takie na jakim poziomie jest forum i ludzie je tworzący wiec dyskusja na ten temat moim zdaniem jest zbędna.
    Jeśli poprawi Ci humor ankieta to ja rób, masz takie prawo.
    Jeszcze raz podkreślam, zaprzeczasz sam sobie, chyba z e piszesz szybciej niż myślisz
    Co do ostatniego Twojego zdania: - no przeglądałem DIY, nie tylko w akustyce, i szczerze tu się z Tobą zgodzę, mógłbyś się nieco bardziej postarać bo poziom mierny, oj mierny
    Dalsze swoje sugestie nie związane z tematem pisz proszę do mnie na PW, lub stwórz ankietę, tak jak to sugerujesz

Marcin_126 – wysoki to XT więc nic dziwnego w nim nie ma
    cobras – mi też nie pasują, ale nie mam natchnienia i czasu żeby je wymienić, ale kiedyś na pewno to zrobię
    Mietki wystarczą chęci nic wiecej
    wzmak123 – lakier jest położony do tyłka, mam zamiar położyć jeszcze z 5, może więcej warstw tak aby wyszło „lustro” ale to jak będę miał czas
    marosik
    Level 15  
    witam! Krew w aorcie jest jasno czerwona... Jesli chodzi o ciemny bordo to raczej jak piekna krew zylna. ciemna aksamitna :) (pisze to jesli ktos nie widzial. Nie pisze dlaczego ma taki kolor bo to nie forum biologiczne)
    Obudowy przepiekne. Wyglad 1 klasa. Skrzypce ksztaltem pasuja idealnie tylko czemu kolor ma inny odcien? Wpada w braz a nie w czerwien :( Wyglada bardziej jak wypustka podlogi (podobny odcien) niz jak czesc glosnika ;)
    Pozdrawiam.