Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Webasto Honda Civic. Czy trzeba coś przestawić pod maską?

smiechu7776 03 Lis 2006 18:12 2985 1
  • #1 03 Lis 2006 18:12
    smiechu7776
    Poziom 2  

Witam, posiadam w samochodzie założone ogrzewanie Webasto. Jednak nigdy go nie używałem (juz kupilem z zamontowanym). Teraz kiedy nadchodzi zima probowalem je odpalic ale niestety zero efektów. Mam zamontowane przy konsoli "zegar" gdzie ustawiam bierzącą godzine oraz 3 fazy ogrzewania (tz 3 różne godzinych chyba trzeba tam ustawic). Kiedy to wszystko ustawiam i włączam słysze spod maski "dziwne odgłosy" co by sugerowało, iż działa. Zostawiam nawiewy włączone na maks, czekam i .. nic ... zero odzewu. czy trzeba cos utawic pod maską ? nigdy nie mialem z tym stycznosci, nie mam niestety zadnej instrukcji obsługi.

0 1
  • #2 03 Lis 2006 22:57
    stomat
    Specjalista elektryk

Nie ustawiaj czasów tylko wciśnij przycisk GRZANIE, na wyświetlaczu powinien pokazać się symbol grzania i urządzenie powinno działać. Jeśli nie to powinno wyświetlić nr błędu np AF-20. Czy tak się dzieje ?
    Spróbuj też po włączeniu przyciskiem grzanie wcisnąć przycisk ZEGAR i przytrzymując go wcisnąć jednocześnie przycisk P. Wtedy też powinien pokazać błędy zapamiętane w sterowniku.

0