Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook Express - odzyskanie wiadomości

Esiaczek 05 Lis 2006 19:25 5573 5
  • #1 05 Lis 2006 19:25
    Esiaczek
    Poziom 16  

Witam. Usunąłem wiadomości z folderu Skrzynka odbiorcza, potem z folderu Elementy Usunięte. Następnie doszedłem do wniosku że nie powinienem był tego robić :) Moje pytanie brzmi: czy da sie odzyskać utracone wiadomości ? Pytam dlatego, że pomimo, że wiadomości jest niby zero, to pliki Skrzynka odbiorcza.dbx i Elementy usunięte.dbx mają po 213 MB, czyli te wiadomości nadal tam są :|

0 5
  • #2 05 Lis 2006 19:34
    infra
    Poziom 15  

watpie :( jeżeli nie zostawiasz kpi na serwerze to chyba nie da rady.

mozesz sprobowac tak
    zaloz nowa tozsamosc i sproboj zaimprtowac wiadomosci z pliku przechowywania wiadomosci, ale watpie zeby to cos dalo.

0
  • #3 05 Lis 2006 19:49
    Esiaczek
    Poziom 16  

Miałem tak zrobić, ale też miałem takie podejście do tego sposobu. Zrobiłem teraz i nie pomogło. Wiadomości były na serwerze WP, a Outlooka nie używałem od dawna. Postanowiłem go jednak rozpalić i zdjąć wszystkie wiadomości. Za każdym razem w pewnych momentach napotkiwałem na przerwe w ściąganiu, tak jakby trafiło na wielką wiadomość i ciągneło ją i ciągneło. Przerywałem wtedy i zaczynałem od nowa a wiadomości na serwerze WP nadal siedziały. Za którymś razem ściągneło sie dużo dużo więcej, ale też nie wszystko. Znowu je usunąłem. Tylko, że przy ponownej próbie ściągania już nic nie przyszło. Patrze na WP, a tam pusto :cry:

0
  • #4 05 Lis 2006 22:53
    infra
    Poziom 15  

no to wydaje mi sie ze to chyba koniec tematu bo tu sie chyba juz nic nie poradzi, przykro mi

0
  • #6 17 Lip 2010 18:24
    magda111
    Poziom 8  

Witam! mam nadzieję, że nie oberwie mi się od Was. Jestem totalnym laikiem jesli chodzi o komputery i mam problem. otóz chodzi o odczytanie załacznika w postaci zdjęć. Udało mi się przywrócić usunietego maila w Outlook expres, jednak załącznik nie jest czytelny:(. Bardzo mi na tym zalezy i jestem w stanie zapłacić, jesli ktos pomoże mi odczytac ten plik. NAPRAWDE BARDZO MI NA TYM ZALEŻY!!! Jeśli ktos potrafi mi pomóc prosze o kontakt. Moj mail to magdalecka1(malpa)wp.pl

0