Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Omega A - światła cofania - wskaźnik temp i paliwa

05 Lis 2006 23:40 1563 2
  • Poziom 10  
    Cofałem po ciemku i zawiesiłem się na polnej drodze, przegrzałem też silnik. Teraz pytania - gdzie jest włącznik lamp cofania w Omedze 2.0 z 90r. Mój jest chyba zablokowany bo lampy świecą cały czas i zdemontowałem żarówki. Czekając na wsparcie - holowanie, miałem włączony silnik i poczułem że nawiew mi ziębnie, - wykipiała woda. Pytanie - jak jest zasilany wskaźnik cieczy chłodzącej i paliwa, Doszukałem się tylko że prawdopodobnie jest na desce stabilizator 5V. Oba wskaźniki mam martwe, tylko czasami w momencie włączania zapłonu na krótką chwilę zapali mi się kontrolka rezerwy paliwa. Dzięki za podpowiedzi i szerokiej drogi, niskich cen paliwa.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Stawiam na pourywane kable pod autkiem szukanie w liczniku raczej odpada , a tak na marginesie to kolega potrafił by nawet zepsuć kulkę z łożyska więc proponuje oddać do mechanika z sugestią przeglądnięcia instalacji pod autem ...

Dodano po 19 [sekundy]:

Stawiam na pourywane kable pod autkiem szukanie w liczniku raczej odpada , a tak na marginesie to kolega potrafił by nawet zepsuć kulkę z łożyska więc proponuje oddać do mechanika z sugestią przeglądnięcia instalacji pod autem ...
  • Poziom 10  
    No, z tą kuleczką to ostatnio może być prawda.