Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta SIM. Czy da się jakoś naprawić uszkodzoną kartę?

andriej 06 Lis 2006 18:11 19502 10
  • #1 06 Lis 2006 18:11
    andriej
    Poziom 20  

witam, da sie jakos naprawić uszkodzoną karte sim ? karta jest troche porysowana i po włożeniu do teleofonu telefon jej nie widzi :/ macie jakieś sposoby ?

0 10
  • #2 06 Lis 2006 18:19
    revolt
    Poziom 34  

tego się nie naprawia najwyżej wyczyścić możesz szmatką

0
  • #3 06 Lis 2006 18:20
    rado_
    Poziom 22  

a telefon jest na 100% sprawny moze to wina teleofnu wloz inna karte i powiedz jak sie telefon zachowa

0
  • #4 06 Lis 2006 18:26
    Nosek1
    Poziom 28  

Z simem mialem raz smieszna akcje-karta z 6latek miala a ja czesto wkladalem po simlocku zeby sprawdic i zdarla sie strasznie.Przestala mi dzialac w 3510i a w 3310 smigala bez zadnego problemu.A jezeli masz zarejestrowana to ja poprostu wymien na nowa wiem ze w erze jak masz stara i wszystkie papiery di niej ew. powiesz na kogo jest zarejestrowana wymieniaja od reki w germanosie.Co do idei chca 20zł a w plusie nie wiem.

0
  • #5 07 Lis 2006 09:37
    andriej
    Poziom 20  

karta jest w idei w abonamencie, nie dziala na zadnym tel :/ nie jest wcale mocno pozdzierana, nie wiem co jej sie stalo... w porownaniu do mojej karty z popa to ta z abonamentu jest jakas miekka :/ co z tym zrobic?

0
  • #6 07 Lis 2006 09:55
    rado_
    Poziom 22  

tak jak juz ktos pisal wyzej mozesz poprosic o duplikat karty w salonie ale to jest platna usluga mozesz tez poszukac kogos kto ma programator kast sim moze za niewielka oplata moglby ci zrobic duplikat karty

0
  • #7 13 Lis 2006 15:48
    denwer
    Poziom 14  

rado_ napisał:
    tak jak juz ktos pisal wyzej mozesz poprosic o duplikat karty w salonie ale to jest platna usluga mozesz tez poszukac kogos kto ma programator kast sim moze za niewielka oplata moglby ci zrobic duplikat karty

Po pierwsze to jak zrobisz duplikat karty jak jest ona nie sprawna ?
    Po drugie teraz karty mają nowe zabezpieczenia i nie da się ich skopiować.

Zostaje tylko wymiana karty na nową. Jak to abonament to na pewno wymienią (w erze TT wymienili mi od ręki niesprawną na nową i to za darmo).

-1
  • #8 13 Lis 2006 15:55
    danielmc
    Poziom 15  

takie rzeczy to tylko w erze :D :D ( w germanosie wymieniaja na miejscu ) sprawdzone

0
  • #9 13 Lis 2006 16:59
    atomca
    Poziom 16  

w salonie głownym czytaj firmowym, tam gdzie jest czytnik kart wymienia Ci bezpłatnie, w zwykłych salonach moga Ci wymienic ale odpłatnie koszt 25 zl

pozdro 600

1
  • #10 13 Lis 2006 17:12
    rado_
    Poziom 22  

denwer napisał:

Po pierwsze to jak zrobisz duplikat karty jak jest ona nie sprawna ?
    Po drugie teraz karty mają nowe zabezpieczenia i nie da się ich skopiować.

Zostaje tylko wymiana karty na nową. Jak to abonament to na pewno wymienią (w erze TT wymienili mi od ręki niesprawną na nową i to za darmo).

Po pierwsze to czytniki kart stacjonarne nie sa takie same jak czytniki kart osadzone w telefonie te stacjonarne sa bardziej czule i potrafia odczytac karty nawet te ktorych nie czytaja telefony. Podobnie jest z kartami pamieci ktore dzilaja w aparatach cyfrowych czasami przestana dzialac w aparacie ale czytnikiem stacjonarnym mozna jeszcze odzyskac wszystkie zdjecia

0
  • #11 19 Lis 2006 09:44
    andriej
    Poziom 20  

Temat zakonczony, kartę sim wymieniono w orange za darmo.

1
  Szukaj w 5mln produktów