Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Obsluga TV Telefunken S 540

07 Lis 2006 12:59 1990 8
  • Poziom 18  
    Witam.
    Czy pamieta ktos jak dokladnie mam obslugiwac TV Telefunken S540 chassis 618AT aby moc ustawic i zapamietac programy?
    W TV iskrzyl wlacznik sieciowy i uzywany byl pilot uniwersalny.Co moglo zmienic ustawienia w trybie serwisowym.Pamiec przechowuje jakies tam zapamietane stacje.A pozatym zakupiony odpowiednik pilota RC 524 nie obsluguje mi P+,P-
    Na elektrodzie chcialem wejsc w instrukcje obslugi ale nie moge sie polaczyc z serwerem.
    TV jest u klienta w domu wiec nie chcial bym spedzic 2 godzin....
    Prosze o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator
    Te TV nie mają zmiany programów na P- i P+. Menu planszowe, strojenie żółtym przyciskiem, zmiana pozycji też żółtym, zmiana ustawień przyc. głosu, pamięć na ostatniej pozycji. Tylko nazwę stacji wprowadza się numerami - 1 i 2 lub 3. TV lubi gubić ustawienia przy słabym akumulatorku (wyłączony z sieci).
  • Moderator
    Napiszę może bardziej precyzyjnie - te TV nie mają funkcji zmiany programów P- i P+ z PILOTA. Wystarczy zresztą obejrzeć piloty - oryginał RC1340 i zamienniki.
  • Poziom 20  
    w pilocie NIE MA klawiszy P+ i P- .i nie bylo
  • Poziom 31  
    To moze,- jak sie wyswietla OSD wcisnij +lub - V.
  • Poziom 18  
    Faktycznie orginal nie posiada funkcji p-,p+(RC 1340)
    Tu link http://www.vashpult.ru/html_catalog/telefunken_01.php
    Nie mam pojecia jak klient ma przelaczac programy w jak i na orginalnym i na moim zamienniku RC 524.
    Tzn. mam wejsc w OSD zoltym klawiszem i co dalej...p+,p- juz bedzie aktywny.
    TV jest u klienta wiec nie mam mozliwosci kombinacji.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Nacisnac przycisk TV aby wyswietlilo sie - numer i nazwa programu- dopoki pali sie to to nacisnij glosnosc
    plus lub minus - powinno przelaczyc programy