Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips LX3000D

21 Lip 2003 00:50 3447 9
  • Poziom 11  
    Mój znajomy kupił zestaw kina domowego Philips LX3000D. Od nowości słabo działało radio. Znajomy podłączał różne anteny do tego sprzętu, ale to nie pomagało. Pewnego razu radio przestało działać. Zaniósł on sprzęt do serwisu i tam podobno zmieniono mu oprogramowanie. Teraz radio działa. Zauważyłem taki problem: nagrałem film VCD na płycie RW, gdy go włożyłem do tego odtwarzacza po pewnym czasie na wyświetlaczu pokazał się czas filmu (zgodny z prawdą). Nacisnąłem „play” na pilocie a na wyświetlaczu pokazało się, „VCD PAUSE” nacisnąłem na pilocie jeszcze raz „play” film poszedł, ale na wyświetlaczu dalej widniał napis „VCD PAUSE” a film „szedł” nie od początku. Gdy chciałem go cofnąć na ekranie telewizora wyświetlał się napis „STOP” i film się zatrzymywał. Gdy wszedłem w menu i wybrałem odtwarzanie filmu z prędkością x4 na wyświetlaczu napisane było „FF x4”, gdy wyłączyłem funkcje szybkiego odtwarzania to film szedł normalnie, ale na wyświetlaczu został napis „FF x4”, czym te usterki są spowodowane? Niedopracowanym oprogramowaniem, brudnym laserem czy czymś innym? Skąd mogę ściągnąć fiirmware do tego sprzętu? Proszę o wypowiedzi w tej sprawie!
  • Poziom 11  
    Mam model LX3600D i przewijanie na VCD jest :? Mogę przewijać x2, x4, x8 i bodajże x16.
    A czy ktoś może ma dostęp do firmware`u do tego modelu?

Pozdrawiam
  • Specjalista techniki DVD
    Spróbuj wyłaczyć funkcję PBC w menu. Funkcja robi dziwne żeczy jeżeli płyta nie ma nagranego PBC
  • Poziom 11  
    Tego nie próbowałem ale defaultowo funkcja ta jest wyłączona i wkładając płyty z PBC też jakoś dziwnie się zachowuje. Czyżby soft był mocno niedopracowany?

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Maniekjg co to za plik? jak to wciepać do mojego lx3000d ? i co mi to da Ma ktoś może jeszcze coś do tego DWD
    :arrow: MANIEKJG
    Z którego serwisu dostałeś software? Nie był oficjalnie oferowany przez PHILIPSA dla ogółu. D tego jest jeszcze inicjalizacja. Niewłaściwe zgrany sofcik uwali na amen sprzęcik 8) Kto chce niech próbuje
  • Poziom 11  
    mam lx3600d. Czy jest mozliwosc odblokowania stref DVD w tym sprzecie? gdzie szukaciac informacji na ten temat? Pojawily sie sprzety ktore czytaja DivXy, czy jest teoretyczna mozliwosc przerobienia softu zeby w przyszlosci czytal divxy?
    Ten sprzęt nie będzie czytał DIVIX'ów
    I nie pomoże tu żaden software.
  • Poziom 13  
    istnieje możliwość odblokowania regionów wystarczy wykonywać operacje w podanej niżej kolejności:

- właczyć tuner
    - otworzyć tackę (klawisz open)
    - pilotem wpisac : 9999 + kod_regionu (np. 99992 - region2, 99993 -region 3)

jesli klepniesz "0" bedziesz mial region free ;)

aby sprawdzic aktualy region : przy otwartej tacce wcisnij na pilocie "OSD" przeczytasz tam całe info o wersji softu i kilka innych "nieistotnych" informacji