Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Obudowa motoroli V50 - jak ją zdjąć?

07 Lis 2006 18:29 1148 5
  • Poziom 10  
    :cry:mam motorole v50, niedewno padło w niej podświetlenie LCD (klawiatury chodzi poprawnie, a lcd chodzi po przekszywieniu ekrany), chciałem wymienić wyświetlacz z taśmą i klawiature (jest zniszczona) ale nie mam pojęcia jak zabrać się do zdjęcia obudowy. z tyłu są jakieś zatrzaski po bokach obudowy ale jak sie je odbezpiecza(do baterii czy od baterii) i coś trzyma jeszcze na górze i na dole!! Jak otworzyć cały korpus i klapke z wyświetlaczem??? prosze o pomoc (najlepiej z rysunkiem).
    Pozdrawiam
    Paweł
  • Poziom 22  
    Miałem kiedys ten telefon i brat wymieniał mi wyswietlacz. Rozbierał tak jak i ty do tej pory a to co trzyma jeszcze to kołeczki plastykowe zawiaski klapki i pod zaslepka przy antenie jest jakas srubka czy cos w tym stylu(nie pamietam bo to juz dawno temu i to on rozbieral a ja patrzylem). Cienkim śrubokretem je wysuwał na bok i klapka schodziła. Potem normalnie ja rozlozyl na pol i wyjal to co jest wewn.
  • Poziom 18  
    a po co9 ci rysunki u gory trzyma po pierwsze antenka ktora tzreba odkrecic a po drugie szklane oczko od diody ktore tez trzeba wyjac zatrzaski normalnie wyjda wystarczy odgiac co do kalpki to jest wiekszy problem bo jest na solidnych zatrzaskach podwazyc i powinna dac sie otworzyc ja to robie od strony zawiasu .
  • Poziom 10  
    wyjąłem antenke ale nie wiem jak wyjąć to oczko od led-a!!!!!! jego sie wyciaga czy wciska??
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    ono jest wciskane od gory tez dosyc mocno napisz na gg 8565404
  • Poziom 10  
    Już zrobiłem co miałem zrobić. Telefon działa jak nowy! dzieki wielkie za pomoc. Pozdrawiam Paweł:D:D:D.