Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6310i problem z zasiegiem,szybko pada bateria.

loniczek 08 Lis 2006 03:07 1929 8
  • #1 08 Lis 2006 03:07
    loniczek
    Poziom 14  

Witam kolegów.Przeszukałem forum na tem temat i jest tego duzo, ale w moim przypadku jest zasięg, czasem go gubi mimo ale zwykle normalnie sie dzwoni i nie ma z tym problemów, nic nie przerywa.Mianowicie ostro fon ciagnie energie z bateri jaka bym nie wlozył 2 dni max i do ladowania.Zwykle jesli chodzi o problemy z zasiegiem to zaczynam od diplexera, Pa, a na koncu mjoner.Podejrzewam ze problem tkwi tylko w diplexerze i prosiłbym o opinie oraz czy moge zastosowac solucje w tym przypadku czy wymienic na nowy swich.Spróbuje podlac topnikiem i podgrzac ale przed zabiegiem kiedy nie jestem pewny wole sie podpytac Was fachowców bo ja co do ukladów BGA i SMD to zaczynam.Kolejne pytanie czy moze wina oprogramowania??

0 8
  • #2 08 Lis 2006 10:47
    ziko77
    Poziom 23  

sprawdz soft, wgraj pm-a i soft 7.0, zmierz pobor pradu, jesli bedzie przy polaczeniu wyzszy niz 300mA wymien PA, jesli i to nie pomoze wymien kwarce.

pozdrawiam.

lukasz

0
  • #3 08 Lis 2006 12:50
    loniczek
    Poziom 14  

Dzieki za podpowiedz kolego.Sprawdze to

0
  • #4 08 Lis 2006 16:34
    network1
    Poziom 22  

dla mnie to wyglada tel po zalaniu:/ moze go wykąp

0
  • #5 08 Lis 2006 17:39
    Venom_84
    Poziom 21  

najpierw to zobacz czy w recznym szukani sieci znajduje ci wszystkie lub jak inaczej sie zachowuje czty wogule nie znajdzie czy jedna badz dwie. Ale moim zdaniem masz padnietam kacowke jezeli to jest hi-tachi ta oryginalna to przy jakim kolwiek upadku one pekaja i jak styka zasiek jest na ful ale czasem pada i batt rozladowuje to raczej Kacowka mocy.

pozdrawiam.

0
  • #6 08 Lis 2006 20:41
    Dominas
    Poziom 17  

końcówka mocy do wymiany jednak jest nieco ryzykowne ale może się opłacić

0
  • #7 08 Lis 2006 22:14
    1Paluch1
    Poziom 20  

WItam wsyztskich PRZEPRASZAM z Góry że w tym poście pisze ale mam 6310i zasieg cały czas mam na FULL ale po jakims czasie poprostu nie można siedo mnie ani ja do nikogo się dodzwonic tak jest wszystko ok tylko pewne momenty są takie że nie idzie poprostu dodzwonic się wogle a zasieg na fuul jest co moze byc przyczyną ???

0
  • #8 08 Lis 2006 23:33
    loniczek
    Poziom 14  

Podgzalem dziś BGA może coś pomoże, jak na razie jest ok.Czy moge zastosowac solucje z antena zewnętrzną??

Dodano po 1 [minuty]:

Przepraszam, zjadlem "r" :-)

Dodano po 1 [minuty]:

Kolego 1Paluch1 może soft?

0
  • #9 09 Lis 2006 08:48
    1Paluch1
    Poziom 20  

Sprubuje wgrać SOFTA ale nie wiem bo coś CIEŻKO mi Tornado wykrywa wogle telefony :(
    SPrawne mam 6310i i nie chce wykryc ich nie wiem jedna wykrył a teraz coś nie chce nie wiem czy coś nie styka czasami czy co :(

0
  Szukaj w 5mln produktów