Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek VW Touran 2004 rok diesel

amper_ 09 Lis 2006 00:28 6426 9
  • #1 09 Lis 2006 00:28
    amper_
    Poziom 2  

Witam.

Poszukuje rozpiski podłaczenia sterowania z alarmu centralnego zamka do VW Tourana z 2004 r.
    Ewentualnie moze ktos sie orientuje czy taka rozpiska z Golfa V po 2004 bedzie wstanie pomoc w instalacji ?

0 9
  • #3 09 Lis 2006 14:22
    amper_
    Poziom 2  

Super, dziekuje bardzo.
    Spytam jeszcze o jedna rzecz, gdzie moge szukac przewodów od czujników klap przedniej i tylniej. bo nie moglem ich znalesc na zadnym module pod deska rozdzielcza.

1
  • #5 10 Lis 2006 00:32
    bartek_p
    Poziom 31  

Teraz zauważyłem że to jest do turana , ale może coś pomoże

0
  • #6 10 Lis 2006 11:52
    amper_
    Poziom 2  

Kurde dopiero teraz zauważyłem ze podałem zły model, oczywiście chodziło mi o tourana. Cały czas mi sie te modele mylą :/

Dziękuje za pomoc, w przyszłym tygodniu będę próbował z tym działać, mam nadzieje że w końcu uda się to podłączyć

0
  • #7 10 Lis 2006 14:49
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

Jeżeli to touran,to ma sterowanie wewnątrz drzwi na jednym przewodzie: jasnozielony zamykanie masa,otwieranie masa/180ohm,w kostkach za bezpiecznikami{trzeba je wykręcić} masz klapę przednią na brązowo-czerwonym i sterowanie lampką wewnętrzną na niebiesko-szarym{dla bezpieczeństwa przetnij i daj diodę},klapy tylnej nie trzeba podpinać,bo jak ktoś przełamie wkładkę to centralny zapala oświetlenie wnętrza i włącza alarm{jak bardzo chcesz to w progu kolor brązowo-szary.Odcinałem rozrusznik na cieniutkim czarno-czerwonym przewodzie w czarnej kostce za bezpiecznikami,plus po stacyjce w brązowej kostce czarno-zielony kolor,łączyłem się pod pozycyjne szaro-żółty przewód przy przełączniku{można pod kierunki,każdy osobno w brązowych i czarnych konektorach czarno-białe i czarno-zielone-trzeba oddiodować dla bezpieczeństwa po dwie diody na kierunek},pod maskę przejdziesz gumą na lewo od sprzęgła.Właśnie jestem świeżo po montażu delfinka do nowego caddy,a to praktycznie ta sama instalacja co touran.Jeżeli masz doświadczenie zrobisz spokojnie,jeżeli jesteś zielony i się uczysz,to odpuść sobie to auto.

2
  • #8 10 Lis 2006 15:34
    xwit
    Poziom 33  

Norbert.s powiedz mi jedno.To co mówisz o zamku to jest zamykanie z przycisku.Nie na rygiel.Na rygiel trzeba chyba brać jak w pasku z wkładki.Powiedz mi jak się mylę bo jestem ciekaw.Robiłem kiedyś borę.Wkładałem challengera z odisem i klient zażyczył sobie zamykanie po zapłonie no i musiałem kombinować by nie ryglował zamków tylko zamykał.Wiec jak możesz to napisz.A tej A6 jeszcze nie robiłem.Jak zrobię to dam znać na PW.PZD.

0
  • #10 10 Lis 2006 17:25
    xwit
    Poziom 33  

Spoko tak byłem ciekaw bo ja zawsze staram się podpinać pod wkładkę.Też chodzi.Więc nasze metody są dobre.

0