Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RADIO samochodowe z USA Z SYNTEZĄ STROI tylko CO 0.2 KHz

09 Lis 2006 19:45 2176 9
  • Poziom 10  
    Czy może ktoś z kolegów powiedzieć czy jest szansa na to, aby można było dostrajać się do stacji co 0,1 kHz.Często nie mogę się dokładnie dostroić i mam zniekształcenia .To jest Radio CD Player w Mitsubishi outlander.Strojenie na wyświetlaczu co 0,2 Khz np 88,3 88,5 88,7.Cozrobić aby było można dostrajać się na 88,1 88,2 88.3 itd
    Bardzo proszę o pomoc doświadczonych Roadiowców.
    Czekam
    magra
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Wydaje mi się ,ze powinien być jakiś sposób,chyba,ze wgrę wchodzi wymiana jakiegoś układu.którego,mogę nie dostać.-Może jeszcze ktoś zauważy mój problem,może ktoś miał takie g.. Radio CD.
    Czekam na pomoc. Radio wygląda Tak
    RADIO samochodowe z USA Z SYNTEZĄ STROI tylko CO 0.2 KHz
  • Poziom 20  
    u nich jest taki raster częstotliwości. Walczyłem z Nissanem Questem, aby odbierać lokalne radio na 101,4 i... gest Kozakiewicza
  • Poziom 10  
    Dzięki Bardzo-Czekam jeszcze na inne gesty i podpowiedzi.
  • Poziom 40  
    Ten temat powinien się znaleźć w dziale CAR AUDIO - tam takie problemy się rozwiązuje.
  • Poziom 24  
    SQ6ADE - Magra pisze ze prosi o pomoc radiowcow bo temat dotyczy modernizacji odbiornika radiowego.Jezeli chodzi natomisat o ten raster to rzezcywiscie w USA jest tak jak piszesz.Moze cos sprobujemy pomoc ale potrzebny by byl schemat a chociaz zdjecia srodka i jakie tam scalaki wystepuja.Pozdrawiam Arek
  • Poziom 40  
    Proponuje poczytać jednak posty w tamtym dziale i stanie się jasność.
    To kwestia programowa a nie radiowo-strojeniowa.
  • Poziom 18  
    jednyny sposub to zmiana softuy zlokalizuj synteze pll w tym radiu znajc pdf do niego i rozeznaj sie co sie da zrobić może sie okazac ze wystarczy kwarc zmienic na inny i krok bedzie taki jak trzeba
  • Poziom 33  
    magra napisał:
    Czy może ktoś z kolegów powiedzieć czy jest szansa na to, aby można było dostrajać się do stacji co 0,1 kHz.Często nie mogę się dokładnie dostroić i mam zniekształcenia .To jest Radio CD Player w Mitsubishi outlander.Strojenie na wyświetlaczu co 0,2 Khz np 88,3 88,5 88,7.Cozrobić aby było można dostrajać się na 88,1 88,2 88.3 itd
    Bardzo proszę o pomoc doświadczonych Roadiowców.
    Czekam
    magra

No i oczywiście chodzi o MHz a nie kHz.