Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharp 7700 kolumn do tej końcówki i czy się opłaci

mateeo50 10 Lis 2006 09:51 1034 3
  • #1 10 Lis 2006 09:51
    mateeo50
    Poziom 11  

witam
    czytałem dużo na temat końcówki sharp 7700 i zauważyłem, że jest złe zdanie na forum elektrody o niej. Ja kupiłem taką końcówke na allegro i niewiem czy oplaca się robic jakieś kolumny jak ma się spalić z byle powodu kupiłem ją zmyslą ze bede na niej robił małe dyskoteki ale z tego co czytałem to się nienadaje co wy sądzicie o tej końcówce niby ma 2X120W RMS i chciałem ją podpiąc pod kolumny 200-250W RMS i z tego co czytałem trzeba jeszcze przedwzmacniacz do niej jaki koszt jest tego przedwzmacniacza i czy opłaci się może jest coś innego w tej cenie ja dałem za nią 290zł

Dodano po 1 [minuty]:

aha daje link tej końcówki mocy

http://www.allegro.pl/item140231489_mega_moc_sharp_7700_gigantyczny_bas_posluchaj_.html

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • #2 10 Lis 2006 12:51
    andrew54
    Poziom 24  

To jest mocna i dobra końcówka ale do domu, na imprezy sie nie nadaje tak samo jak wszystkie inne wzmacniacze na hybrydach, a przedzwzmacniacz zawsze Ci jest potrzebny jeśłi dysponujesz tylko samą końcówką i słuchasz STEREO, natomiast jezeli końcówke chcesz wykorzystać do KINA domowego to wtedy rolę przedwzmacniacza przejmuje amplituner lub odtwarzacz dvd z odpowiednimi dekoderami.

Ja uzywałem taj końcówki wlaśnie do kina domowego przez około pół roku, spisywała sie nieżle ale wkurzały mnie strasznie tandetne zaciski głośnikowe (lepsze sa chyba w miniwieży 2*20W mojego ojca) i wystający gotowy kabel sygnałowy (podobny shit spotkałem tylko w cd diory 502), pozatym obudowa mogłaby być o połowe niższa bo w srodku jest duuuuuzo wolnego miejsca - no ale wtedy niebyło by tego kozackiego wygladu:). Jak chcesz to na imprezy to lepiej kup coś innego - na allegro jest obecnie piękny dynacord LV200, wygląd Cie pewnie odstraszy ale to jest właśnie typowa końcówka na imprezy!!!

Dodano po 1 [minuty]:

http://www.allegro.pl/item141089068_dynacord_lv_200_prawdziwe_montrum_30kg_wagi.html

0
  • Sklep HeluKabel
  • #3 10 Lis 2006 20:43
    mateeo50
    Poziom 11  

a jaka ma moc ta koncówka bo ja po wyglądzie niewiem i jak bym ją kupił jakiej mocy moge głośniki podpinać pod nią a ta końcówka też jest na hybrydach i co to wogule jest??
    czekam na odpowiedz

0
  • #4 11 Lis 2006 15:03
    andrew54
    Poziom 24  

Moc tej końcówki to 2*120 Wat/8 Om, głośniki mozesz podpiąć każde byle niemiały mniej niż 8 Om i mocowo niebyły słabsze od tej końcówki bo wtedy łatwo mozesz je uszkodzić (mowa oczywiście o mocy znamionowej nie zadnej max albo pmpo). Ta końcówka jest na hybrydach (z tego co pamietam STK4241V), a co to jest to poszukaj definicji na elektrodzie albo w encyklopediach. W każdym razie końcówki na hybrydach nie nadają sie na imprezy bo gdy spalisz taką końcówke to naprawa jest nieopłacalna bo nowa oryginalna hybryda kosztuje wiecej niz scały wzmacniacz a wiadomo na imprezach cuda sie zdarzają i o jakies uszkodzenie bardzo łatwo.

0