Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy w instrukcji radia jest podany kod?

10 Lis 2006 20:48 2393 6
 • Poziom 20  
  Witam .Mam pytanie .Typowy problem dotyczy radia samochodowego AUGSBURG CR 24 .Po odłączeniu akumulatora radio poprosiło o kod .Niestety znalazłem w samochodzie tylko instrukcje do radia czy w instrukcji radia jest gdzieś podany kod ? Gdzie go szukać ?Prosze o porade .Pozdrawiam.
  [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
 • Poziom 31  
  Witam.
  Tak. W mojej instrukcji radia w Peugeot 106 jest podany numer kodu. Pozdrawiam.
 • Poziom 20  
  Mam instrukcje przed sobą też z Peugeot106 na ostatniej stronie mam długopisem napisane dwa numery jeden jest trzy cyfrowy a drugi 6 cyfrowy wpisywałem 3 cyfrowy zatwierdzałem ^ i wyskakują trzy kreski .Czy to jest ten kod?
 • Poziom 31  
  Witam.
  Poprzednik mojego auta też zapisał długopisem numer kodu. Ale w treści instrukcji jest zapisany ten numer (u mnie czterocyfrowy). Jeżeli wyskakują kreski - znaczy że kod jest nieprawidłowy. Przy prawidłowym kodzie, radio się włącza.
 • Poziom 20  
  W moim radiu w fordzie był to kod trzy cyfrowy,po potwierdzeniu właczało się radio.
  Oczywiście każde radio jest inne.
  Ale uważaj z tym wpisywaniem kodu bo u mnie po trzecim nieudanym wbiciu kodu radio zostało zablokowane. Musiałem jechać do serwisu kosztowało mnie to 40zł.
 • Poziom 31  
  Witam.
  Kolega "Witkacy8" ma rację z tym zablokowaniem radia. Ale można się przed tym ustrzec. Jeżeli nie jesteśmy pewni kodu i wpiszemy nieprawidłowy, to wystarczy odłączyc radio od zasilania (całkowicie),na jakieś 30 min (zależnie od radia). Po tym czasie kody się "wyzerują" i na wyświetlaczu znowu pojawją się kreseczki. Kresek będzie tyle ile cyfr w kodzie. Przy takim postępowaniu można i 10 razy wpisywac nieprawidłowy kod a radio się nie zablokuje. Są to informacje sprawdzone na różnych radiach. (nie wiem czy to zadziała na każdym) Ale to można sprawdzic. Byc może czasem trzeba wydłużc czas wyzerowania. Pozdrawiam.
 • Poziom 30  
  NIedziala na kazdym,glownie sa proby czasowe czyli na kazde kolejne wpisanie kodu trzeba czekac okresolny czas.., ale niektore radia sobie zapisuja w pamieci w liczniku bledu i jak zablokujesz to nic jak tylko wgranie nowej pamieci pozostaje.

  Dodano po 1 [minuty]:

  Zobacz czy kodu niema gdzies napisanego mazakiem na obudowie od radia z tylu,na gorze itp.