Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezpieczniki do opla Astra I

10 Lis 2006 22:39 66070 7
  • Poziom 11  
    witam!
    Do opla Astra I z 95r.
    Moze ktoś ma schemat skrzynki bezpieczników? Od czego i który jest bezpiecznik?
  • Poziom 18  
    Do jakiego silnika i która skrzynka, tego nie napisałeś.
  • Poziom 1  
    Witam

Potrzebuję schemat bezpieczników do opla astryII 1,7DTI
  • Poziom 1  
    Pomocy.
    Mam problem z elektryką w Astrze I '93r. 1,4 benzyna z jednopunktowym wtryskiem.Jadąc nagle zgasł mi silnik i wszystkie kontrolki w desce rozdzielczej.Sprawdziłem bezpieczniki i okazało się, że wywaliło bezpiecznik nr 7 (20A) Myślałem że jak wymienię to będzie ok ale on po chwili znowu wywala sie w powietrze.Czy ktoś orientuje sie co mogło sie stać?W wykazie który znalazłem na tym forum ten bezpiecznik jest od ustawiania lusterek ale u mnie nie ma elektrycznych lusterek.Nie mogę uruchomić silnika ale urządzenia typu wentylator nawiewu działa,oświetlenie w samochodzie też,światła także.Pomóżcie.
  • Poziom 2  
    Pewnie temat już nieaktualny, ale dla potomnych napiszę, że na pewno jest gdzieś zwarcie w obwodzie sterowania silnikiem
  • Poziom 2  
    Witam!!!
    bardzo proszę o pomoc potrzebuję układ plus opis bezpieczników do Opla Astry F 1.7 TDI z gory dzieki

Moderowany przez robokop:

Nie ma takiego samochodu z takim silnikiem, ponadto patrz wyżej, chyba że czytanie też sprawia koledze problemy.