Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

naglosnienie w mercedesie c klasa rok 1999 kombi?????

przemyslawklys 11 Lis 2006 08:26 1403 6
  • #1 11 Lis 2006 08:26
    przemyslawklys
    Poziom 9  

Witam wszystkich! Prosze o rade w sprawie naglosnienia owego mercedesa, mianowicie nie interesuje mnie naglosnienie "ulicy", lecz cos dobrego co umili mi jazde tym samochode. W domu uzywam Nad'a i B&W ale o samochodzie nie mam pojecia. Nie potrzebuje bajerow i kolorowych wyswietlaczy, lecz zwykle radio pionnera czy jvc, wieksza uwage mysle, ze musze przylozyc do glosnikow bo sprawdzalem i w przednich drzwiach sa 13tki (chyba), tylko ze zamonowane w takich specjalnych koszach. W takiej sytuacji mam problem odnosnie tych koszy, bo pewnie trzeba kupic drugie, aby bylo jak zamonowac glosniki, no i jakie glosniki? Moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie z tym samochodem i mi pomoze. Jezeli chodzi o cene to mysle, ze za glosniki moge zaplacic do 500zl (przod), no a radio to chyba tyle samo kosztuje, no moze pare zloty wiecej. Prosze o pomoc co z tym robic i czy jest sens brac sie za tylne drzwi ( bardzo male glosniki tam sie mieszcza?).
    pozdrawiam i dziekuje..

0 6
  • #2 11 Lis 2006 11:18
    qscgu
    Poziom 34  

za 500zl to ja bym proponowal DLSy 16,5cm z tym ze proponowalbym uzyc zwyklego krązka MDF dystansującego, przy odrobinie pomysłu mozna samemu taki zrobic, ewentualnie iść do stolarza z takim projektem i niech on ci zrobi [koszt naprawde niewielki], 13cm to troche malo, jesli nie planujesz subwoofera to nizsze pasmo lepiej odtworzą 16nastki.

0
  • #3 11 Lis 2006 11:25
    przemyslawklys
    Poziom 9  

ok, dzieki znaczy, ze 16tki zmieszcza sie w drzwi?

0
  • #4 11 Lis 2006 11:27
    qscgu
    Poziom 34  

dzieki takim krążkom z MDFu tak. pooglądaj allegro tam napewno jest cos takiego "dystans mdf".

0
  • #5 11 Lis 2006 11:37
    przemyslawklys
    Poziom 9  

o jakis pomysl gdzie zapakowac piszczalki?

0
  • #6 11 Lis 2006 12:19
    crazy_88
    Poziom 42  

najlepiej to w przednich slupkach ale wydaje mi sie ze mercedes ma tweeterki wbudowane w czesci lusterka od strony wewnetrznej:)

0
  • #7 11 Lis 2006 13:57
    przemyslawklys
    Poziom 9  

nie tweetery sa w desce, w podszybiu w prawych rogach i jest tam bardzo malo miejsca...

0
  Szukaj w 5mln produktów