Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co byście polecili? Co kupić? Na co zwracać uwagę?

11 Nov 2006 19:18 1484 5
  • Level 22  
    witam potrzebuje kupic sobie jakis niedrogi tuner cyfrowy do telewizji satelitarnej mam juz zamontowana antene (przy talerzu sa takie dwa odbiorniki) na razie mam tuner analogowy ale koles ktory zakldal antene mowil zeby kupic cycfrowy bedzie wtedy wiecje kanalow i bede mogl przelaczac sobie z astry na hot bird czy jakos tak mowil ze musi posiadac dis sik czy jakos tak nie znam sie na tym czy ktos moglby mi cos doradzic niedrogiego albo na co mam zwracac uwage przy zakupi (dobrze by bylo gdyby byla mozliwosc rozbudowania o kanaly kodowane za pomoca karty (oczywiscie legalnej karty)
  • Level 11  
    mysle , ze najlepiej by bylo abys troche poczytal o tv sat np. http://laki.dvhk.pl/
    Oczywiscie znajdziesz tunery cyfrowe w przystepnej cenie. Na allegro jest duzy wybor.
    te dwa " odbiorniki" to konwertery LNB z ktorych jeden ustawiony napewno a Hot-bird, a drugi na Astre . obydwa LNB podpiete sa do przelacznika DISqC
    o d ktorego juz idzie jeden kabel do tunera
  • Level 11  
    co powiecie o dekoderze pace mss 1000
  • Level 28  
    tygryseczek202 wrote:

A co to za wynalazek?!
    Kup Fergusona - jest to przyszłościowy sprzet. Najlepiej ten z poleconych wyżej.
  • Level 24  
    tygryseczek202 wrote:

To jest super sprzęt z pozycjonerem, tylko że analogowy.