Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig ST 70-743 PIP/DOLBY

lukib1 11 Lis 2006 21:47 1375 5
  • #1 11 Lis 2006 21:47
    lukib1
    Poziom 16  

Z tego co się dowiedziałem korzystając z opcji "szukaj" na elektrodzie jest to chassis CUC 2060.
    Oto w czym jest problem: tv ten przywieziony jest z Niemiec, i na pierwszy rzut oka wydawałoby się że jest multistandardowy, tzn w opcji strojenia można wybrać kraj (język to standard), ale w automatycznym strojeniu nie dość, że nie wstraja programów, (tylko pozostaje niebieskie tło), to w strojeniu ręcznym obraz daje się wstroić, ale foni brak.

Czy ten tv ma fonie multistandardową, czy trzeba go przestroić ?

Proszę znawców tematu o info :cry:

0 5
  • #2 12 Lis 2006 00:22
    zdzich42
    Poziom 40  

Zobacz co ma na w środku jaki MSP lub jakie rezonatory

0
  • #4 12 Lis 2006 00:41
    Mirek Z.
    Moderator

W menu serwisowym, jak łatwo możesz się przekonać, nie ma opcji zmiany systemu fonii. Jest tylko w menu użytkownika - programowanie ręczne. Jeżeli nieczynna, to zostaje przestrojenie. A fonia oryginalna jest sprawna?

0
  • #5 13 Lis 2006 17:23
    lukib1
    Poziom 16  

Tak, fonia jest sprawna, ta osoba która przywiozła go z Niemiec, tam go uzywała, jak sprawdzę to podziele się, czy jest fonia DK, jutro mam zamiar dalej sie nim zająć. Dziekuje za zainteresowanie .

0
  • #6 29 Lip 2007 21:26
    lukib1
    Poziom 16  

Trochę późno ale jednak postanowiłem zakończyć ten temat, przestrojenie pomogło, i fonia jest, ale Rhymi sie nie sprawdziła, wcięło 1 kanał na VHF-H, musiałem zastosować innąfonie równoległą .
    Dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi.
    Temat zakończony.

0