Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

napięcie baterii 3.6V a 3.7V??co kupić.....

12 Lis 2006 11:57 2619 3
  • Poziom 2  
    WItam mam pytanie.Chce kupić nowa baterie do samsunga e720 i mam problem.Oryginalna bateria ma napięcie 3.7V a wszystkie baterie na allegro do tego telefonu mają napięcie 3.6V.czy moze to miec wpluyw na prace telefonu jesli kupie baterie 3.6V zamiast 3.7V?? dodam ze kupuje taka samą baterie czyli li-poli.pozdr.
  • Poziom 18  
    nie ma to wplywu na baterie w rzeczywistosci ta bateria bedzie miala pewnie 3,7 albo i roznie, ale kupuj nie przejmuj sie napieciem wazna jest pojemnosc i tez uwazaj na baterie na allegro ktore maja po 2000mAh albo wiecej, w rzeczywistosci upchane tam sa pewnie jakies 1000 mAh a naklejka jest inna

pozdrawiam
  • Poziom 14  
    To bez znaczenia, jak ci ją przyślą i ją zmierzysz miernikiem to pewnie z 3.8V będzie.
  • Poziom 2  
    dzięki wielkie za pomoc.
    to jest ta bateria

http://www.allegro.pl/item138251046_samsung_e720_e_720_polymer_1200mah_faktura_vat.html

mysle ze za 29zł te 1200mAh powinna mieć.pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 31 [minuty]:

przy okazji mam jeszzce jedno pytanie.chce też kupic bluetootha zeby przesyłać dane z telefonu do komputera PC i odwrotnie.czy każdy rodzaj bluetootha mozna bez problemu podłączyć do peceta czy komputer musi byc w cos wyposazony dodatkowo??pozdrawiam,