Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polonez Caro Plus - nie działa układ regulacji świateł

12 Nov 2006 18:06 1864 6
  • Level 12  
    Panowie czy wiecie moze coś na temat regulacij świateł w poldku.instrukcja podaje że jest ona hydrauliczna ale na dobrą sprawe w tych przewodach nie ma żadnego czynnika roboczego jest tam tylko chyba powietrze to czy nie jest czasami tak ze jest to instalaqcja pneumatyczna.problem polega na tym że ona nie pracuje i nie wiem co tam sie psuje i czy da sie ewentualnie jakoś ten układ naprawić.Dziękuję i pozdrawiam
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 26  
    Kolego w instalacji powinien znajdować się płyn koloru niebieskiego, jeśli go niema to trzeba wymienić cały układ hydrauliczny.
    Pozdrawiam.
  • Level 12  
    no widzisz dzięki za odpowiedź .a powiedz mi czy nie da sie zlikwidować tej nieszczelnoći uzupełnic układ możejakimś olejem .nieszczelność musi być pewnie przy siłownikach bo w środku jest sucho żadnego wycieku nie było.i czy by to nie dało sie uratować .moze próbowałeś cos kombinowąć .pozdrawiam
  • Level 33  
    tak szczerze to jeszcze sie nie spotkałem z proba naprawy tego układu najczesciej całosc laduje w koszu na smieci
  • Level 11  
    Pozwólcie że podepnę się pod temat :)
    Mam ten sam problem w swoim polonezie i interesuje mnie jak bardzo pracochłonna jest wymiana tego układu, czy mam liczyć się z jakimiś niespodziankami?
    Pozdrawiam
  • Level 25  
    Drodzy panowie.Musze was wszystkich zmartwic.Niestety naprawa tego jest niemożliwa,a wymiana nieopłacalna,ponieważ bardzo predko znowu to nawali.Nie spotkałem jeszcze Poldka,w ktorym by to działało.Wymieniałem coś takiego właśnie w Poldkach już 3 razy i po pół roku użytkowania znowu gość do mnie przyjedżał z tym samym problemem.Dajcie sobie z tym spokój.szkoda kasiury.A jeżeli komuś zależy na tej regulacji to warto zainwestować w układ z silniczkami elektrycznymi.
  • Level 12  
    macie racje ten system nalezy olać .