Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie szukać tranzystorów MRF 455?

el_commendante 12 Nov 2006 18:29 2871 5
    el_commendante
    Level 11  
    Usiłuję odszukać urządzenia gdzie montowane były tranzystory MRF 455, MRF 497 oraz SD 1446. Jak łatwo się domyślić chodzi o reanimację Lincolna :D
    Wiem, że takowe (mrf 455) były w dopałkach:
    zetagi- B 150, B 300P
    cb master- cb 150

Liczę, że ktoś podzieli się wiedzą gdzie toto jeszcze można namierzyć!
    Z góry dziękuję!!!
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Sam odpowiedziałes sobie na to pytanie.
    MIchał
    tatronic
    Level 24  
    Ewentualnie kupic inny tranzystor.A nowy MRF455 mozna kupic w RFParts.Pozdrawiam Arek
    Vic384
    Level 19  
    Czesc
    Od czasu do czasu sa na eBAY-u w cenie do 30USD za pare plus okolo 15 za wysylke do Europy.Jest tylko kwestia cierpliwosci i pilnowania "bitowania".
    Pozdrowienia
    el_commendante
    Level 11  
    Dziękuję za zainteresowanie!
    Jak napisałem pod koniec pytania, chodzi mi głównie o jeszcze jakieś INNE :!: "urządzonka" z takowymi elementami, poza tymi, które już namierzyłem. To właśnie w celu łatwiejszego utrafienia czegoś u zachodnich sąsiadów:D . Liczę, ze odezwą się osoby nie traktujące tej informacji jako "wiedzy tajemnej" dla wtajemniczonych (hi).
    Pozdrawiam, Wojtek
    SP5IT
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie, żebym nie chciał ci pomóc, ale jak ktoś potrzebuje sztukę, czy dwie dla siebie to znajdzie w tym co wymieniłeś. Natomiast ci, którzy chcą skupować wzmacniacze, żeby sprzedawać je dalej drożej ze względu na tranzystory, które tam siedzą lub, żeby je wydłubać na handel zarobkowy...
    Michał