Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA 3410 Dziwne objaw?

Offel 22 Lip 2003 19:31 1271 6
  • #1 22 Lip 2003 19:31
    Offel
    Poziom 14  

Sciągnełem sim locka z noki 3410 programem Dejana Nk_calc po jakimś czsie przeczytałem ze ten program nie jest do 3410 ale niby sim locka usunął ?(Telefon miał sim locka Holenderskiego i był sprawny )Po włączeniu loguje się do sieci (IDEA) rozmowy przychodzące są ale nie ma wychodzących :( , wyświetl żeby się skontaktować z operatorem?(na innych telefonach ta karta działa). Czy wie ktoś co to może być ??Czy to ten program cos skopał??Czy można to naprawić kablem MBus i FBus (taki w tej chwili posiadam :( )

0 6
  • #2 22 Lip 2003 19:38
    PCMAN
    Poziom 16  

Program mógł coś namieszać. Poza tym telefon był przystosowany do sieci zagranicznej, więc możesz mieć jakiś błędy w sofcie przy próbach kożystania z polskich sieci (kart SIM poslkich operatorów). Ja polecam flah przy pomoce kabalka dejan.

0
  • #3 22 Lip 2003 21:22
    jacek528
    Poziom 22  

wejdź do Menu telefonu, wybierz "Ustawienia - ustawienia połączeń - wysyłam własny numer - i tu ustaw na "ustala sieć"

powinno byc po problemie
    pozdrowionka

0
  • #4 22 Lip 2003 22:18
    Diodak.fm
    Poziom 17  

Absolutnie zgodze sie z wypowiedzia Jacka Żary, jesli problem dot. sieci Idea, w plusie nie było by takiego problemu.

Simlocki z DCT 3 usuwa sie najlepiej NokToolem by Rolis.

Absolutne nie zgodzę sie z wypowiedzią pcman-a i uważm że moderatorzy powinni usuwać posty nic nie wnoszace i wprowadzające w bład, a jest ich na Elektrodzie sporo !!!

0
  • #5 24 Lip 2003 13:28
    bristly
    Poziom 11  

Sprecyzuje tylko jedna zecz , jezeli problem pojawia sie Tylko w sieci idea , a w era dziala to moze to byc wadliwy soft , przyczyna defektu softu nigdy do konca nie jest znana , wiec odrzucanie tej opcij jest bledem , Sprawdz tylko simplusa z numerami tak jak zlecil to Jacek.

Pozdrawiam Bristly

0
  • #6 24 Lip 2003 19:00
    tomaszwl
    VIP Zasłużony dla elektroda

jak ja cie zaraz sprecyzuje, to ci sie odechce nic nie wnoszacych postow - problem kolegi wzial sie stad, ze ktos (moze on sam) ustawil w telefonie blokade wysylania wlasnego numeru, a idea nie obsluguje tego z poziomu telefonu, tylko od strony operatora, dlatego nie zestawia polaczen, niemniej jednak sms-y ida bez przeszkod, bo wtedy numer jest zawsze wysylany, niezaleznie od ustawien wysylania numeru - mam nadzieje, ze to rozjasni wszelkie watpliwosci na przyszlosc.
    pozdro,
    Tomasz WL
    p.s. jestem wk.....

0
  • #7 28 Lip 2003 10:54
    Offel
    Poziom 14  

Dzięki z podpowiedzi .Telefon działa OK. .Przyczyna była właśnie w ukrywaniu numeru .

0