Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Limit neostrady. Jaki jest najlepszy program do kontroli?

12 Lis 2006 22:05 2628 12
 • Poziom 11  
  WITAM.
  Mam neostradę 1mb. Jaki jest najlepszy program do kontrolowania limitu ? Dzięki
 • Poziom 23  
  Witam
  Ja używam do tego celu malutkiego programiku o nazwie DU Meter 3.07. Jest mały i przejrzysty dodatkowo pokazuje transmisje w postaci wykresu. Główną jego zaletą są raporty, w których jest wyszczególnione ile zostało ściągnięte i wysłane.
  Pozdrawiam
 • Poziom 11  
  zainstalowałem ten programik, idzie jakiś wykres tylko nie wiem gdzie są zapisane dane dotyczące limiutu :(
  Pozdrawiam
 • Spec od komputerów
  Polecam Net Meter, ma podobne możliwości co DU Meter ale jest darmowy.
  Ustawienie limitu masz w Ustawienia->Alarmy i Raporty->Włącz alarmy transferu.
 • Poziom 23  
  Krzysiekimp :arrow: klikasz prawym przyciskiem na oknie programu i wybierasz „Totals”. Masz tam raport dzienny, tygodniowy i miesięczny.
 • Poziom 23  
  zainstaluj sobie to--mały polski programik...

  Moderowany przez jankolo:

  Regulamin forum wyraźnie stwierdza, że plików swobodnie dostępnych w Internecie zamieszczać na forum nie wolno - umieszczamy linki do nich.Załącznik z forum usuwam. Link do pliku podany jest w poście niżej.

 • VIP Zasłużony dla elektroda
  popularny AutoConnect też prowadzi statystyki oraz ma opcje 'Limit pobieranych danych w GB' choć nie wiem co ona powoduje bo nie było jeszcze okazji limitu przekroczyć :wink:

  Limit neostrady. Jaki jest najlepszy program do kontroli?
 • Poziom 20  
  Do kontrolowania limitu nie nadaje się żaden program gdyż w programie zawsze będzie więcej ściągnietych danych niż w panelu administracyjnym. Wchodzi na www.panel.neostrada.pl wpisujesz swoje ID i PIN wchopdzisz w zakłaskę transfer i masz ile ściągnąłeś w tym miesiącu. A w progamie zawsze będzie inaczej, np. ja mam w programie sciągnietych 15GB a w panelu administracyjnym jest tylko około 7GB :)
 • Poziom 23  
  Dawid.wielun :arrow: ja też wchodzę na panel i to praktycznie, co dwa dni. Gdy licznik działa prawidłowo wskazania panelu zgadzają się z tym, co zliczył program. Co innego jest, jeśli licznik zaczyna szaleć to zlicza wolniej lub nawet wcale. Ostatnio nawet zdarzyło mi się, że miałem na panelu ściągnięte 18GB przy limicie 15GB i nie miałem obciętej transmisji, przy czym mój DU Meter zliczył 24GB :P
 • Poziom 10  
  a ja ostatnio byłem w telekompromitacji żeby przedłużyć umowę o to badziewiaste neo (niestety u mnie nie ma możliwości niczego innego) i jak zapytałem o limity to facetka(a widać, że była zorientowana w tym co mówi) powiedziała, że z tymi limitami to jest różnie i że dużo razy od petentów słyszała, że nigdy po przekroczeniu limitu nie spadł im transfer. Na własnej skórze wiem, że ten transfer nie spada bo już kilka razy zdarzyło mi się przekroczyć limit a transfer jaki mam ustalony taki był. Oczywiście u was może być inaczej.
 • Poziom 11  
  Milik mam prośbę. Zainstalowałem neolimit ustawiłem w opcjach id i pin ale wywala mi komunikat, że nie można uzyskać adresu danych a w linijce licznika :Brak dostępu do danych :(
 • Poziom 16  
  Nawet jeśli przekroczy się limit to prędkość nadal pozostaje bez zmian. Limit włącza się po resecie komputera, w przypadku łączenia się przez modem, lub po zawieszeniu/resecie routera, w przypadku Livebox'a. Taki dziwny system zastosowali nam panowie z Tepsy ;) Czyli Ci, którym komputer działa 24h na dobę są w stanie pobrać wielokrotność limitu. Sam osobiście przekraczałem limity o ponad 30GB ;)