Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nissan almera problem z pb95

zenon11 13 Nov 2006 18:10 3075 5
    zenon11
    Level 15  
    witam wszystkich mam pewien problem a dotyczy on samochodu marki nissan almera 2001 grudzien przeczytałem na forum wszystko co dotyczy tego problemu ale nic specjalnego sie nie dowiedziałem wiec mam pytanie do kolegów jaka może byc przyczyna dużego spalania paliwa w nissanie almera silnik 1.8 spalanie wynosi w granicach 10l/100 pb95 tankowanie odbywa sie na stacjach shell. wymieniłem filtr powietrza sprawdzone zostały koła czy nie blokuja jazda bez klimy silnik pracuje równo i dynamicznie ładnie wkreca sie w obroty żadnego dymienia kontrolka od awarii silnika sie nie pali silnik ma przebieg 51500 powietrze w ogumieniu prawidłowe samochód posiadam od 2miesiecy ale przez pewien czas stał bez akumulatora ponieważ nik nim nie jezdził i został wyjety czy mogło to spowodować utrate parametrów dodam jeszcze że staram sie na biegach nie ciagnąc zbyt ostro w granicach od 3000do 4000 obr/min. prosił bym o jakies porady co do tego modelu czy to tak ma byc czy można cos z tym jeszcze zrobic z góry dzieuje i pozdrawiam
    bohun555
    User under supervision
    Jedz do porządnego warsztatu na diagnostyke...
    Doktorr
    Level 35  
    Będzie coraz gorzej.Za pół roku będzie palił 14l i gasł przy schodzeniu z wysokich obrotów.
    zk2003
    Level 15  
    Trochę za dużo-zrób diagnostykę silnika.
    zenon11
    Level 15  
    mam pytanie do kolegi doktorr dlaczego tak czarne chmury zbierają sie na moim samochodzie i dlaczego ma tyle palic za pół roku i spadac obroty nic nie rozumiem z tego co kolega pisze do mnie myślałem że na tym forum pomagają a nie dobijają

Dodano po 1 [minuty]:

a ile ma palic ten nissan przy spokojnej jezdzie na trasie mieszanej
    zenon11
    Level 15  
    zamykam temat .