Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

chlodnica w polonezie caro plus

13 Lis 2006 18:16 2019 5
  • Poziom 9  
    Czesc mam pytanie starsznie grzeje mi sie snilnik i nie wlaczaja sie wiaraki, sprawdzilem je na krotko i dzialaja, podejrzewam ze jest tego przyczyna bezpiecznik od wiatrakow i wlasnie moje pytanie gdzie mam go szukac w polonezie caro plus? mialem nie dawno wielkie zwarcie w polonezie ale juz wszystko jest ok i podejrzewam ze i ten bezpiecznik poszedl, jak nie bedzie to bezpiecznik to podejrzewam czujnik temperatury ale watpie bo tam sa 2 czujniki a malo prawdo podobne zeby 2 na raz sie spalily bvo zaden wiatrak nie chodzi, jak na koncu to nie pomoze to wymienie termostat... ale moje pytanie brzmi gdzie mam szukac tego(tych) bezpiecznikow od wiatrakow??? z gory dzieki

Dodano po 2 [minuty]:

a i zapomnialem napisac silnik nagrzewa mi sie bardzo szybko po przejehani ok 2-3 km na wolnych obrotach mialem temperature ponad 100 c doszlo raz nawet do 130 c :/ moze inna przyczyna? jak mowicie
  • Poziom 21  
    wygląda że padł termowłącznik,ale jak miałeś zwarcie trzeba spr.obwód sterujący i wykonawczy.
  • Poziom 9  
    a jak sprawdzic tyn obwod? :) samochod robil mi elektryk bo mialem zwarcie... wiec nie moglem nic sprawdzic wczoraj odebralem samochod i nie dzialaja wiatraki :/ jak odlacze kable od od tego czujnika czy jak to tam sie nazywa na chlodnicy takie cos wkrecane :) podlacze na krotko to wiatraki chodza :/ a gdzie jest ten termo wlacznik? teraz mi sie wydaje ze to termostat bo starsznie szybko mi sie grzeje 2-3 min i ma 100 c czyli termostat nie puszzcza wody do chlodnicy :/ co wy na to?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    no to co za problem sprawdzić czy termostat otwiera (ale to już nieelektryczny problem) jak termostat nie otworzy to nie ma co marzyć o włączeniu wiatraka
  • Poziom 9  
    a gdzie jest ten termostat dokladnie w polonezie caro plus? nie znam sie na tym za bardzo i czy musze spuszczac wode (borygo) czy moge wyjac ten termostat bez spuszczania borygo?

Dodano po 2 [minuty]:

a i jeszcze zapomnialem dodac ze jak jezdze mam wylaczone nawiewy to w sordku robi sie goraco jakby troche cieple powietrze lecialo nawiewami, jak wlacze nawiewy to wszystko dziala prawidlowo
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    zerknij na priv