Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Glosniki Magnat czy Tonsil

arekba 23 Lip 2003 11:38 1705 3
  • #1 23 Lip 2003 11:38
    arekba
    Poziom 10  

Do laguny kombi na przod, nie jestem zwolennikiem mocnego uderzenia i ma to grac nie "glosno" ale "ladnie". W drzwi 16cm i gwizdek na podszybiu.

Chodzilem po sklepach i sluchalem czego sie da.

znalazlem
    1) Magnat Bull Power 216 -320zl
    http://www.magnat.de/car/car.php?serie=Bull_Power&detail=111216&area=1&lang=en
    2) Tonsil Speed 170 - 300zl
    http://www.tonsil.com.pl/products/carspeak/carspeak_speed.htm
    3) Jakis zestaw VTRONIC - 280zl - ale raczej odpada

Jak widac interesuja mnie okolice 300 zl
    Slyszalem w sklepie te Magnaty i jak dla mnie brzmia b.dobrze.
    Moze ktos slyszal i moze porownac te zestawy, lub podac jakies za badz przeciw (zwlaszcza Magnat i Tonsil).
    Tonsil wlasciwie to ma ten jeden produkt natomiast Magnat ma cale linie a ta Bull Power to raczej jakas dolna polka ( no ale brzmi )
    Wiem, ze w samochodzie to inaczej zagra niz w sklepie na scianie ale nie mam nic innego.

Pozdrawiam
    Arek

0 3
  • #2 23 Lip 2003 15:36
    Juni[]r
    Poziom 16  

powiem tak gram na gitarce i jak wiadomo najlepszymi wzm są wzm lampowe, miałem wiele głośników ale Tonsil gra mi najlepiej najczyściej i wiele lat już. i to głośniki o srednicy 48 cm czyli dość duże. a Magnata miałem Tube basowa troszke harczała i nie wydalała bardzo niskich tonów bo dodałem własny filtr dolno prezpustowy. Wymieniłem głośnik Magnata na Velextor - firma z Japoni no i jestem zaskochony. Poliwęglanowa mębrana skokresora 4,5 cm co daje boski efekt ruchu no i koloru złotego błyczszy się fantastycznie. za Głośnik zapłaciłem 150zł obudowe zrobiłem sam i wzmacniacz tez sam jak coś to pokaze na foto. na głośniku pisze 450W ale niewiem czy to muzyczna czy nominalna jak coś to chce ją sprzedać za 300 zł

0
  • #3 23 Lip 2003 15:39
    Quaki
    Poziom 20  

ja ci polecam magnata z mojego doswiadczenia (a zamontowalem juz kilka zestawow) jest tak ze magnaty graja ladnie i sluza dlugo natomiast tonsil zaraz uszkodzi (od grania) te kabelki co ida w glosniku do cewki (nie wiem dlaczego tak ) ja tak mialem u siebie w autku co kupilem jakis sub to wlasnie ta sama usterka byly jakies boshman, jakis inny ale no name i w koncu magnat a ten sluzy mi juz od jakiegos roku i nie mialem z nim problemow wiec polecam i do dziela :)

0
  • #4 23 Lip 2003 18:35
    Bonmis
    Poziom 21  

Polecam Magnaty.Mam dokładnie takie w Megance i naprawde grają świetnie.Porównywałem z Alpinami ale Magnaty grały o wiele lepiej i te zostały.
    BonMis

0