Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony xr-u881rds. Po podłączeniu zasilania pojawia się tylko godzina.

slazby1 14 Lis 2006 20:21 1111 2
  • #1 14 Lis 2006 20:21
    slazby1
    Poziom 10  

Witam, posiadam takie radyjko jak w tytule i jak podłączam zasilanie to na wyświetlaczu jest podana tylko godz, jak wkładam kasete to pokręci nią z 2-3 sekundy i sie wyłączy nie da sie radia włączyć (tzn wciskam przycisk fm/mv/lw i nic. Spotkał się ktoś z takim problemem lub ma ktos takie radyjko??
    pozdrawiam

0 2
  • #2 15 Lis 2006 01:54
    SlaweK
    Poziom 43  

Sprawdź czy któryś klawisz nie przywiera...

SławeK

0
  • #3 18 Paź 2015 20:27
    greg0011
    Poziom 1  

witam, przepraszam że odświeżam temat ale mam podobny problem z radyjkiem Sony XR508. Reaguje klawiatura radyjka oprócz przycisku OFF i wysunięcia kasety. Po włożeniu kasety radyjko bez problemu gra. Raczej nie będzie to istotne ale dodam że radyjko jest podłączone do zmieniarki. Naciskałem Reset lecz nic to nie zmienia. Wyjąłem i rozkręciłem panel bo zauważyłem że jeden przycisk jakby był ciągle wciśnięty (miał mniejszy skok) okazało się że poprzedni właściciel auta musiał zalać panel cola. Wyczyściłem wszystkie przyciski i pracują gładko. Co sprawdzić, przeglądałem forum i znalazłem informacje żeby na razie nie zmieniać panelu bo może być wina radia i spali się kolejny panel. Godzina na panelu normalnie się zmienia - czas że tak powiem leci.

0
  Szukaj w 5mln produktów