Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłaczyć radio do Golfa II

maciek.wroc 14 Lis 2006 22:11 1291 4
  • #1 14 Lis 2006 22:11
    maciek.wroc
    Poziom 18  

Witam mam problem nie mam w aucie kabli do podłaczenia kabli. i jak najlepiej podłaczyć pod aukulator czy jak ?? prosze o rade

0 4
  • #2 14 Lis 2006 22:12
    crazy_88
    Poziom 42  

podlacz radio pod akumulator jakie to konkretnie radio??

0
  • #3 15 Lis 2006 07:55
    mwasilew
    Poziom 10  

w Golfie z reguły są kable zasilające a mianowicie jest ich 3 (czarny -, czerwony + i chyba brązowy) wychodzą z lewej strony otworu montażowego radia. Poszukaj dobrze może poprzedni właściciel odciął kostkę ISO a przewody wpadły gdzieś głębiej. Napisz czy są wyprowadzone przewody podłączenia głośników jeśli tak to kable zasilające są, a jak ktoś ich nie wybebeszył. :-)

0
  • #4 15 Lis 2006 12:38
    maciek.wroc
    Poziom 18  

no od głosników znalazłem od tyłu i od przodu jednen. ale ostatnio szukałem i nic nie znalazłem. A seryjnie to na pewno idą od bezpieczików czy nie ??

0
  • #5 15 Lis 2006 14:58
    slavwek.ie
    Poziom 34  

Witam.
    Najlepiej rozbierz osłonę wokół radia(trzeba wyciągnąć przyciski, obudowę przesuwek ogrzewania - tam są wkręty i w daszku od zegarów) i będziesz miał większy dostęp do przewodów. Zasilanie będzie szło w gąbkowej otulinie, kolory przewodów niewiele Ci powiedzą, w VW stosowali brązowy, szary itd. Sprawdź sobie miernikiem lub żarówką który jest do czego (będzie stałoprądowy, masa, zasilanie po stacyjce i od świateł - 12V po włączeniu świateł)
    powodzenia

0