Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OMEGA "B" - nie można zakodować imobilajze

14 Nov 2006 22:18 1684 2
  • Level 1  
    Witam
    Mam mały problem Opel Omega "B" 95 rok, 2,5tds z silnikiem bmw,
    został wyciągniety akumulator na dwa dni i nie można zakodować imobilajzera wykonuje procedure kodowania ale nic z tego wygląda to tak otwieram drzwi samochodu zapala sie lampka imobilajzera i lampka oświetlenia na dachu po przekręceniu kluczyka i skierowaniu pilota na czujnik podczerwieni nic sie nie dzieje (podobno powinien mrugnąć dwa razy i sie z kodować) zamykam drzwi i kontrolka imobilajzera gaśnie odłacze akumulator i podłącze go jeszcze raz i otwieram drzwi zapala sie lampka na dachu i imobilajzera przekrecam stacyjke naciskam pilota lampka podsufitki mruga trzy razy i nic to nie daje moge tak spróbować trzy razy i potem aby powrucić trzeba odpiąć akumulator efekt odciety rozrusznik i paliwo jak to skodować może coś źle robie może da się jakoś to przeprogramować . nie chciałbym robić tego bardzo inwazyjnie
    za pomoc z góry dziekuje.
    Mała55
  • Level 11  
    Procedura jest taka kluczyk na zaplon i drugi skierowac na odleglosc ok 10 cm max od odbiornika sprawdz czy kluczyki nadaja. Powinno pomoc
  • Level 11  
    Witam
    Niestety ja mialem podobny problem i tez nie dalo sie zakodowac w zaden sposob jedynym sposobem ktory zadzialal byla wizyta w serwisie opla gdzie podłączyli mi komputer i dopiero zakodowali