Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfowy POLSAT z jednego konwertera

16 Lis 2006 20:54 1788 5
  • Poziom 11  
    Witam
    Zamierzam kupic dwa dekodery polsatu (dwa abonamenty), ale nie chcialbym kupowac dwoch talerzy i konwerterow, tylko jeden zestaw i rozdzielic sygnal za pomaca rozgaleznika R-20:
    http://www.satserwis.pl/pokaz.php?nazwa=oferta/24/2408.dat
    Czy taki zestaw bedzie pracowal poprawnie? Sprzedawca w punkcie posatu powiedzial mi ze musze miec dwa talerze i nie wiem co zrobic.
  • Poziom 19  
    Witam.Jeśli tylko dwa tunery na jedną satelitę ,to kupujesz czaszę 75-85 cm i konwerter z podwójnym wyjściem- łączysz każdy tuner osobnym kablem z anteną (to tak najprościej)
  • Poziom 17  
    Sprzedawcy są od tego żeby wciskać towar. Zrób tak jak pisze *pirat*.
  • Poziom 11  
    Moze i tak jest prosto, ale musialbym kupowac osobno czasze i konwerter, ale wykupujac abonament moge kupic razem z dekoderem czsze + konwerter za 50zł, i chcialbym sie dowiedziec czy taki zestaw z rozgaleznikiem R-20 mi bedzie poprawnie pracowal.[/code]
  • Poziom 12  
    jeśli nie przeszkadzają ci 2 anteny na jednym domu to tylko musisz policzyć co wychodzi taniej:

opcja 1 - kupujesz 2 anteny oryginalne od polsatu (po 50 zł każda) dokupujesz 2 uchwyty do nich

opcja 2 - kupujesz 1 antene oryginalną dokupujesz 1 uchwyt, wywalasz konwerter który jest w komplecie i w to miejsce montujesz Twina

opcja 3 - kupujesz dekodery bez anten i dokupujesz antene z uchwytem i z twinem

oczywiście zakładam że sam montujesz anteny a nie płacisz komuś za instalacje (bo wtedy jeszcze trzeba przeliczyć koszty instalacji 1 lub 2 anten)