Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka CANON i320 problem z drukowaniem pomocy!!!

17 Lis 2006 09:15 1826 4
  • Poziom 12  
    Witam
    jak w temacie mam problem z drukarką Canona i320 tzn. drukarka przestała drukować całą powierzchnią głowicy czarnego wkładu.
    Drukarka drukuje jakby połowa głowicy czarnej była zatkana ale wyjąłem głowice i dokładnie wyczysciłem i przykładając na chustczkę daję piękne ślady atramentu lecz po zainstalowaniu w drukarce drukuje równe pasy co jakiś centymetr wiec przestawiłem na wysoką jakość i drukuje dobrze lecz z predkością wysokiej jakosci a z jakością normalnej.
    Nie wiem czego jest to wina i czy to może sterowniki albo układ elektroniczny głowicy??? czy da sie to zrobić i czy jest sens???
    w kolorze drukuje dobrze.
    Pomóżcie!!!!
  • Spec od drukarek
    Podejrzewam coś ze stykami - dokładnie przeczyść te na głowicy i te w karetce, może coś nie łączy. Czasem się zdarza, że głowica drukuje nieprawidłowo, ponieważ jest problem z jej zasilaniem.
  • Poziom 12  
    jeśli chodzi o styki to chyba są w porządku
  • Spec od drukarek
    Wyczyścić styków nie zaszkodzi - mogą być zabrudzone w sposób niewidoczny (resztki tuszu, wazeliny z wnętrza drukarki, czy jakiś drobny paproch) i dlatego głowica nie pracuje właściwie. Użyj szmatki nasączonej alkoholem technicznym i nie zapomnij o starannym osuszeniu styków przez zainstalowaniem głowicy w drukarce.
  • Poziom 12  
    Problem się rozwiazał kupiłem nową drukarke no cóż. mimo tego wielkie dzięki za odpowiedzi.
    Zamykam temat.