Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowana Nokia 6210. Jak mogę odblokować? Skąd pobrać pliki?

szakalaka 18 Lis 2006 12:33 2070 5
  • #1 18 Lis 2006 12:33
    szakalaka
    Poziom 10  

Witam

Mam taki problem posiadam stary telefon Nokia 6210 , leżał sobie spokojnie w szufladzie (ponieważ przesiadłem się na nowszy) aż do ubiegłego tygodnia kiedy przyszedł do mnie siostrzeniec i wycyganił go ode mnie i tu się zaczynają kłopociki :).
    Nie pamiętałem kodu aparatu :( próbowaliśmy różne aż do poddania się i udania do komisu z telefonami tam uprzejmy pan odczytał kod, lecz okazało się że był za dużo razy próbowany niewłaściwy i zablokował cały aparat :(. Miły fachowiec wysłał nas do swojego kolegi w innym punkcie że on nam wgra nowy soft i już będzie OK. Tak też zrobiliśmy i w owym nowym punkcie kolejny fachowiec poinformował nas że za 2 dychy telefon będzie śmigał, no to Ok troszkę szkoda 2 dyszek ale proszę zrobić , powiedziałem szpecowi. Lecz po 30 minutach walki gość stwierdził że zmiana oprogramowania nic nie daje i musi zostawić telefon na 5 godzin żeby wymienić jakiś plik i ta fatyga będzie kosztowała 50zł.
    Pewnie ten telefon jest niewiele więcej warty dlatego zrezygnowałem z usługi :(.
    Tutaj zaczyna się prośba do Was, ponieważ pożyczyłem kabel "FLASH DATA CABLE" niby do NOKII 6110 lecz wtyczka pasuje, jeżeli możecie to napiszcie mi "łopatologicznie" (taki ze mnie znawca) czym mogę telefon odblokować jaki soft zassać co w danym programie zrobić i czy wogóle ten kabel z 6110 się sprawdzi.

Pozdrawiam i będe wdzięczny za pomoc lub podanie linka gdzie sie dowiem co i jak zrobić

0 5
  • #3 18 Lis 2006 13:00
    szakalaka
    Poziom 10  

danielmc dzięki za linka już wcześniej go oglądałem nawet zassałem z niego flash i eeprom do 6210 lecz kompetnie nie wiem jak to się "je" :(

0
  • #5 22 Lis 2006 02:24
    emwu
    Poziom 24  

losiek177 napisał:
    Moze tutaj znajdziesz odpowedz :)
    http://maciejka.techtronic.pl/rolis.htm

Niestety nie :)
    Solucja podana jest TU

PS. Prowizja wysoka, zeby zniechęcić sępy i... (zainteresowany wie ze to o niego chodzi)

0
  • #6 22 Lis 2006 10:16
    losiek177
    Poziom 16  

Ja zawsze rollisem robilem i zawsze bylo Ok......

0