Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TMS 370 - odczytuje tylko połowe pamięci CDR500

neon121 18 Nov 2006 18:20 2856 8
    neon121
    Level 18  
    Witam
    Mam problem z odczytanie całej zawartości pamięci procesora z radia CD Delco CDR500(E). Zbudowałem programator jak na załączonym zdjęciu i działa mi on jedynie w Dosie i mogę odczytać tylko połowe pamięci, tam gdzie jest kod nie odczytuje, a przy próbie odczytu EEpromu + Rom po godzinie ciągle jest że czyta.
    Próbowałem różnych programów czytając chyba wszystkie posty na ten temat i nie widzą one programatora.

Mam program Commhex nie wiem jak się go używa, trzeba znać jakieś komendy?

Może ktoś miał podobny problem z tym programatorem i takim procesorem

Proszę o pomoc, po siedze na tym już kilka dni.

Pozdrawiam
    SlaweK
    Level 43  
    Najlepiej zapytać autorów którym to wyciekło.
    Powiem Ci że to ekwilibrystyka ale można odczytać całe 512 bajtów, próbuj programem pod DOSa.

SławeK
    neon121
    Level 18  
    Programem z poda dos TMS370RW.exe, odczytuje mi takie coś jak w załączniku o rozmiarze 512b. Z tego co wiem to kod jest powyżej adresu do którego mi odczytuje zawartość.

Wie ktoś jak obsługiwać ten program Commhex? Podobno tym można go odczytać całego

Pozdrawiam
    neon121
    Level 18  
    No właśnie sporo, ale nic do konkretnego przypadku, bo przeczytałem prawie wszystko.
    Np innym nie działał wogóle programator, a na takim i takim programie nagle działa, a u mnie tylko na tym dosowym, a windowse nie widzą wogóle programatora.
    neon121
    Level 18  
    Programator działa, bo jak już mówiłem że w tym programie pod Dos, odczytuje mi kawałakem pamieci, natomiast inne programy infromują że nie jest podłączony programator.