Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trzeszczy jeden kanał. Wzmacniacz techniks su-v650.

19 Lis 2006 11:19 1193 2
  • Poziom 10  
    Witam ! mam problem z moim wzmacniaczem jest to techniks su-v650.
    Sytuacja wygląda tak ze trzeszczy jeden kanał tzn. jeden gra czysciutko a w drugim na głosniku basowym pojawia sie szum i to bardzo ostry szczegulnie jak podawany dzwięk ma duzo ostrego sopranu . wzmacniacz dopiero co nie dawno kupiłem wiec nie znam jego przeszłosci . Na zimnie gra on normalnie ,czystto oba kanały . Normalnie przy właczaniu wzmacniacza gdy załacza sie koncówka mocy to słychac mocne bum ! . powtarzam ze jest to trzeszeszczenie wyokiego tonu ale nie w głosnikach odpowiedzialnych za wysoki ton a w gdn . ciekawostką moze byc to ze gdn mam na 4 ohm a sredni i wysoki są 8 , a gdy kupowałem go to był własnie sprawdzany na 8 ohm głosnikach a jego dopuszczalna rezystanja jest w granicach od 4 do 16 ohm . zdarzyło mi sie tez pewnego dnia ze odłaczało mi koncówke mocy (dioda current drive) tez gasła co chwile sie tak działo ale przestało i jak narazie nie mam z tym problemów . chodzi o trzesczzenie tego jednego kanalu . jestem nowy na forum i nie wiem czy dobrze to wam opisuje . jak cos jeszcze potrzeba wiedziec to prosze pytac . pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Skoro masz nowy wzmacniacz to skorzystaj z serwisu, albo przynajmniej rozmów się ze sprzedawcą towaru.
    Opisywane przez Ciebie problemy mogą wskazywać na jakieś zaniedbania w montażu elementów i/lub nawet niestaranne ustawienie wzmacniacza.
  • Użytkownik usunął konto