Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tv Orion 5176tx tryb serwisowy

19 Nov 2006 22:06 1394 4
  • Level 29  
    Witam!
    Proszę o poradę jak odblokować prawdopodobnie tryb hotelowy, a raczej blokada rodzicielska ww. tv Procesor SAA 5290PS/085 problem z zaprogramowaniem, zmianą języka itd. Dodam robiłem próbę na czystej pamięci niestety tv jedynie się uruchamia i nic po za tym pilota oryginalnego też nie posiadam ale większość funkcji wykonuje pilot od tv Elemisa, lub Karchera. Ps. Nie posiadam programatora.
    Pozdrawiam.
  • Helpful post
    Moderator
    Pilot Karchera ma działający przycisk Menu? Jeżeli tak, przytrzymaj go dłużej. Menu strojenia i następne mogą być "ukryte", tak jak w Karcherach itp.
  • Level 29  
    Witam!
    Niestety to nie działa robiłem wcześniej takie testy, ale bez rezultatu proszę o jeszcze jakieś inne propozycje.
    Pozdrawiam.
  • Helpful post
    Moderator
    Nie pisałeś o testach, a dlaczego nie szukałeś oryginalnego pilota? RC2143 i odpowiedniki, np. IRC81342Classic, IR170N GBS i BQS326 posiadają, w odróżnieniu od SD3, dodatkowy przycisk INSTALL. I pewnie w tym cała rzecz. Pozdrawiam.
  • Level 29  
    Witam!
    Wielkie dzięki strzał w 10 wziołem pilota od philipsa z okrągłą główka i właśnie przez instal bezproblemowo daje się programować , a co ciekawe nawet pilotem elemisa którym wcześniej wyświetlał "blocked" Jeszcze raz wielkie dzięki.
    Pozdrawiam.
    Temat uważam za zamknięty